Sosyal Medya

YouTube İzleyicilerinizden Abone Kazanma Yolları

Merhaba, bir YouTube kanalınız varsa videolarınıza yorum almanın ne kadar iyi hissettirdiğini bilirsiniz. Örneğin, bir yorum geldiğinde mutlu oluruz.

YouTube abone kazanmak için yorumları değerlendirebiliriz. Hiç düşündünüz mü?

youtube abone kazanma
1HER YORUMU OKUMAYA ÇALIŞIN. İzleyicileriniz yorum yazmaya zaman ayırmışlarsa, siz de okumaya zaman ayırın.
2Cevaplayabildiğiniz kadar yoruma cevap vermeye çalışın. Bui izleyicilerinizin videolarınızı sürekli merak etmesini sağlar. Ayrıca YouTube tarafında, etkileşim skorunuzu arttırmış olursunuz ki, bunun da YouTube tarafından önerilmeye büyük etkisi vardır.
3Eğer tüm yorumlara cevap verecek zamanınız yoksa, vidIQ’nun Yorum Filtreleme özelliğini kullanıp, en yüksek abonesi olan izleyicilere öncelik verin. 
4vidIQ’nun yorum şablonu özelliğini kullanıp, benzer yorumlara verdiğiniz cevapları şablon haline getirip hızlı bir şekilde cevaplayın.
5Yorum beğenmenin yanı sıra, çok beğendiğiniz ve videoya yararı olan yorumlardaki kalp ikonunu tıklayın. (Bunu yapmak, yorumun sahibine bildirim gönderecektir.)
6Eğer Topluluk butonuna erişiminiz varsa, tüm abonelerinizle iletişime girmek için kullanın. Çok güçlü bir özelliktir, özellikle oylama anketi düzenlediğiniz zamanlarda. Ama çok sık aralıklarla bir şeyler paylaşmayın, bu abonelerinizi rahatsız edebilir. Biz günde en fazla bir kere paylaşmayı öneriyoruz.
7Arada istenmeyen (spam) yorumlar kutusunu kontrol edin, belki normal bir yorum oraya gönderilmiş olabilir. O yorumu normal bir yorum olarak işaretlemek, yorum sayınızı arttırır ki bu da etkileşim skorunuzu artmasını sağlar.
YouTube İzleyicilerinizden Abone Kazanmanın 7 Yolu

Yukarıda saydığım basit yöntemlerle youtube izleyicilerinizden abone kazanabilirsiniz. Hile hurdaya başvurmadan sadece yorum etkileşimleriyle organik abone kazanmanız gayet olası bir durumdur. Tabii bunu başarmak sizin elinizde. Keyifli çalışmalar dilerim.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et