İletişim

Öneri, istek ve düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Direkt olarak info@bulanca.com adresinden bana e-posta gönderebilirsiniz.


Daha Önce Reklam Verenler:

https://instakip.com

www.indirveoyna.com

www.cepinfo.net

www.nestroweb.com

www.turkcecasino24.com

www.istanbulreklammerkezi.com

www.kazandiransite.net

www.sifrekart.com

6 thoughts on “İletişim

 • Kerim Ozgur

  tanıtım yazısı fiyatı öğrenebilir miyim

 • 1 Sosyal Medya Ajansı

  Sayın Blogger,

  Bildiğiniz gibi dünyada ve Türkiye’de internet kullanımı ve sosyal medya gitgide herşeyi birbine bağlı bir hale getirdi. Ülkemizde internet girişimciliğini, özgür düşünce haklarını, siber saldırılara karşı korunmayı, haksız yere bu tip suçlardan itham edilmemeyi ve global dünyayla rekabette daha güçlü bir hale gelmemizi sağlamak amacıyla Siber Güvenlik Çalışmaları başlatıldı. Amacı sadece güvenlik ile ilgili olmayan ve daha birçok alanda da kişisel özgürlüklerimizi temsil edecek ve destekleyecek olan bu oluşum 20 Ekim 2012 tarih ve 28447 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve Siber Güvenlik Kurulu Başkanı Sayın Binali YILDIRIM ‘ın talimatlarıyla vatandaşları siber güvenlik konusunda bilinçlendirmek, siber suçlara ve tehditlere karşı alabilecekleri önlemler konusunda bilgilendirmek görevi İnternet Geliştirme Kurulu’na verilmiştir.

  İnternet Geliştirme Kurulu Başkanı Sayın Serhat Özeren’in isteği doğrultusunda, 1 Sosyal Medya Ajansı’na siz bloggerları ve sosyal medyada fikir lideri olan kişileri bir araya getirme görevi verildi.

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanının başkanlığında, Dışişleri, İçişleri, Milli Savunma, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme bakanlıkları müsteşarları, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarı, Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarı, Genelkurmay Başkanlığı Muhabere Elektronik ve Bilgi Sistemleri Başkanı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanı, Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanı, Telekomünikasyon İletişim Başkanı ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanınca belirlenecek bakanlık ve kamu kurumlarının üst düzey yöneticilerinden oluşan Siber Güvenlik Kurulu’nun bloggerları ve sosyal medya fikir önderlerini böylesine önemli bir amaca hizmet etmek için bir araya getirmek istemesinden dolayı hepimiz onur duyduk.

  Alanınızda önemli bir fikir lideri olduğunuzu düşündüğümüzden, 08 Mayıs 2013 Çarşamba günü saat 14:00’de Divan Istanbul City Hotel’deki ilk toplantımızda size de görmek isteriz.

  Konu hakkındaki sorularınız, olumlu, olumsuz geri dönüşleriniz için bize info@1sosyalmedyaajansi.com ‘dan veya 0212 296 32 25’ten ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  1 Sosyal Medya Ajansı

 • Tanıtım yazısı fiyatlarınızı ben de öğrenebilir miyim ?

 • bilal öztürk

  Merhaba link çıkışı aylık ve 3 aylık aynı zaman da tanıtım yazısı fiyatlarını e-posta yoluyla gönderirseniz sevinirim.

 • URooj

  Merhaba,

  Umarım iyisinizdir.

  Siteniz, Farkındalık yaratmak için en iyisidir. Sitenize alakalı bir makale eklemek istiyorum. Dijital Kitlenize çok yardımcı olan harika bir Makale alacaksınız. Bir ücret talep ettiyseniz, fiyat tartışılabilir.

  Lütfen beklediğimi bildirin.
  Saygılarımızla!

Yorum Yap