Eğitim

Davranış Notu Giremiyorum, Neden?

Değerli öğretmen arkadaşlarım, eğitim öğretim dönem sonuna doğru hepimizi bir not telaşı alırken e-okul sistemine sınav notları, ders etkinliklerine katılım puanı ve davranış notlarını ivedi girmek için çabalıyoruz. Tabii sistemin yoğunluğundan dolayı e-okula girememe, yavaşlığı veya sistemden atması da cabası oluyor. Hal böyleyken davranış notu giremiyorum diyenler de oldu. Çünkü bende davranış notlarını giremiyorum derken problemin TC kimlik no kısıtlamasından dolayı olduğunu öğrendim. Problemi giderecekler olanlar ise okul idaresi. Eğer davranış notu giremiyorsanız diyorsanız bir an önce okul idaresine başvurup e-okul sisteminden TC kimlik no kısıtlaması bölümünden gerekli düzeltmenin yapılmasını isteyin.

Davranış notu girememe, kurumun sayfasından ve kendi sayfanızdan ayrı ayrı denediğiniz halde, davranış notlarınız sürekli pasif ve seçeneklerin aktif olmadığından kaynaklanacak bir problemdir.

Davranış Notu Giremiyorum. Çözümü Nedir?

  1. E-Okul‘a kurum şifresiyle giriş yapın.
  2. Yönetici Modülü > Alt Kullanıcılar > ekli olduğunuz ismi seçin.
  3. T.C. Kimlik No Kısıtlaması bölümünü göreceksiniz. O kısma T.C. kimlik numaranızı yazıp KAYDET düğmesine tıklayın.

Davranış Notlarını Otomatik Girmek için okuyun.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et