Google AdSense Nedir?

adsense

Google AdSense, her web sitesi yayıncısının web sitelerinde Google reklamları göstererek gelir kazanmalarını sağlayan hızlı ve kolay bir hizmettir. AdSense, arama sonuçları sayfalarında Google reklamlarını göstererek para kazanırken, aynı zamanda sitenizin kullanıcılarına Google arama hizmeti sunmanızı da sağlar.

Reklam türüne bağlı olarak, kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde ve sayfalarınızdaki reklamları tıkladığında para kazanırsınız. Bu para reklamverenin belirlediği tıklama ücretine göre değişebilir.

Adsense başvuru yapmak için bu formu kullanabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra size e-posta iletilecektir ve mail hesabınıza giderek e-postanızı doğrulamak için ilgili bağlantıyı tıklayın ve başvurunuzu incelenmek üzere gönderin. Bu durumda sitenizin için onay bekleme sürecine gireceksiniz. Eğer siteniz onaylanırsa size tekrar e-posta gönderilecektir.


Sitenizin Google reklam politikalarına uygunluğunu öğrenmek için buraya tıklayın.

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Bunları da sevebilirsiniz

Yorum Yap