WebMaster

Google AdSense Nedir?

adsense

Google AdSense, her web sitesi yayıncısının web sitelerinde Google reklamları göstererek gelir kazanmalarını sağlayan hızlı ve kolay bir hizmettir. AdSense, arama sonuçları sayfalarında Google reklamlarını göstererek para kazanırken, aynı zamanda sitenizin kullanıcılarına Google arama hizmeti sunmanızı da sağlar.

Reklam türüne bağlı olarak, kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde ve sayfalarınızdaki reklamları tıkladığında para kazanırsınız. Bu para reklamverenin belirlediği tıklama ücretine göre değişebilir.

Adsense başvuru yapmak için bu formu kullanabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra size e-posta iletilecektir ve mail hesabınıza giderek e-postanızı doğrulamak için ilgili bağlantıyı tıklayın ve başvurunuzu incelenmek üzere gönderin. Bu durumda sitenizin için onay bekleme sürecine gireceksiniz. Eğer siteniz onaylanırsa size tekrar e-posta gönderilecektir.

Sitenizin Google reklam politikalarına uygunluğunu öğrenmek için buraya tıklayın.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et