Office 2013 Çıktı! İndirin!

\"office-2013\"Microsoft, Office yazılımının son sürümleri olan Office 2013 ve Office 365 paketlerini yayımladı. Bugünden itibaren indirilebilir olarak tüm dünyaya sunuldu.

Microsoft dijital pazardaki gelişmelere bağlı olarak stratejilerini geliştiriyor. Office 2013 paketi de bu yenilikçi strateji ile yayınladı. Bugün itibariyle indirilebilen office paketleri, alternatif seçenekleri ile kullanıcıların hizmetine sunuldu.

Sadece internet üzerinden indirilebilecek olan Office paketlerini kutulu olarak satın almak isteyen kullanıcıları da yine indirme sayfalarına yönlendirecek olan Microsoft, kutu içerisinde sadece lisansa yer verecek. Dolayısıyla kullanıcılar orijinal bir DVD\’ye sahip olamayacak. Bunun yerine sadece lisanslı kutu satın alabilecek.

Tek bir bilgisayara yüklenebilen Office 2013 paketleri için belirlenen fiyatlar:

Home and Student (Word, Excel, PowerPoint ve OneNote) 139.99$

Home and Business (Home and Student paketine ek olarak Outlook) 219.99$

Office Professional (Home and Business paketine ek olarak Publisher ve Access) 399.95$

Bu paketlere ek olarak aylık ve yıllık abonelik süreciyle satışa sunulan Office 365 ise aylık 9.99$ ve yıllık 99.99$

Windows 8 cihazlarda en iyi deneyim için Office 365 öneriliyor. Hızlı ve akıcı arabirim sayesinde yeni bir deneyim kazanılacağı belirtiliyor.

Office 365, Home Premium Önizleme ile en fazla 5 bilgisayara yüklenebiliyor ve çevrimiçi belgeleri paylaşmak veya depolamak için size SkyDrive\’da 7GB çevrimiçi depolama alanı sunuyor.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın