Teknoloji

Samsung Galaxy S3 için 7000 mAh Pil ile Max Güç

Galaxy S3 7000mAh pilSamsung geçen yıl piyasaya sürdüğü ve büyük satış rakamları yakaladığı amiral gemisi telefonu Galaxy S3 oldukça yoğun ilgi görmüştü. Galaxy S3 2100 mAh pil gücüyle kullanıcılarını ortalama 1 gün idare edebiliyor. Ancak bu miktar tüm kullanıcılar için yeterli gelmeyebiliyor. Bu durumda ZeroLemon adlı kılıf ile Galaxy S3 cep telefonunuz 7000 mAh pil gücüne kavuuşabilir. 7000 mAh pil gücü ile eminiz ki Galaxy S3 için uzun süreli şarj imkanı sağlayacak.

Dünyanın en yüksek kapasiteli Galaxy S3 7000mAh pil, ZeroLemon adlı kılıf ile sağlanıyor. Diğer üreticilerin genişletilmiş pillerinden 3 kat daha fazla orijinal kapasite sunuyor ve emsallarinden daha ince görünüyor. Ayrıca tüm Galaxy S3 modelleri ile uyumlu. Siyah renkte olup sert ve ağır darbelere dayanıklı üretildiği belirtiliyor. Ayrıca daha kırılgan arka kapaklara nazaran telefonunuza önemli bir koruma sağlar.

7000 mAh bataryanın fiyatı ise sadece 33,99 $.

7000mAh pil

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

One thought on “Samsung Galaxy S3 için 7000 mAh Pil ile Max Güç

  • oyunlar

    özellik oarak gerçekten güzel ve uygun fiyatlı bir telefon

Yorum Yapın