Genel

En Yüksek Puanlı ve En Çok Kullanılan Facebook Oyunları

Top ElevenBu makalede sizler için en yüksek puanlı ve en çok kullanılan facebook oyunları listelemesi yaptık. Hem en yüksek puanlı hem de facebook da en çok kullanılan uygulamaları derledik.

 

Top Eleven, Futbol Menajeri Olun

Top-Eleven

10 milyondan fazla kişi bunu oynuyor.

Kendi sanal Futbol kulübünüzü oluşturabilir, Futbol Liglerinde, Kupalarda, Şampiyonlar Liginde veya Dostluk maçlarında arkadaşlarınıza ya da diğer rakip oyunculara karşı mücadele edebilirsiniz. Siz ve arkadaşlarınız ister Android ister iPhone isterseniz de Facebook’ta futbol takımlarınızı yönetebilir ve oyunu cep telefonunuzda oynayabilirsiniz.

1) Oyuncularınıza bireysel olarak antrenman yaptırabilir ve takımın performansını artırabilirsiniz.

2) Takım kadronuzu ve finansmanını yönetebilirsiniz.

3) Heyecan verici, canlı bir teklif verme sistemi ile oyuncu alabilir ve satabilirsiniz.

4) Takımınızı maçlara hazırlayabilirsiniz.

5) Takımınızın dizilişini ayarlayabilir, antrenman yaptırabilir, oyuncularınızı zihinsel olarak maçlara hazırlayabilir ve oyuncularınızın performanslarını geliştirmek için onlara özel futbol becerileri kazandırabilirsiniz.

ve daha birçok özellik…

 

Dragon City

dragon city

10 milyondan fazla kişi bunu oynuyor.

Dragon City fantastik büyülü adalar dünyasında kendi ejderhalarınızı yetiştirebildiğiniz heyecan verici bir oyundur. Aynı zamanda bir stadyum’da ejderhalarınızı arkadaşlarınızla dövüştürebilir ve kimin en güçlü ejderha takımına sahip olduğunu anlayabilirsiniz! Bu masal dünyasına katılabilir ve bir ejderha yumurtası kuluçkalayabilirsiniz. Böylece oyuna başlamış olursunuz.

 

Bil ve Fethet

bil ve fethet

Bil ve Fethet strateji ve bir bilgi yarışmasının en güzel öğelerini kendinde toplayan bir sosyal oyundur.

Oyunda iki farklı Facebook kullanıcısı ile ya dünya üzerinde ya da tek tek ülkeler bazında oynayabileceğiniz Amerika ve Arjantin gibi ülke haritalarını seçebilirsiniz. Oyunda genel olarak iki adet aşama vardır. Birincisi toprak paylaşımı ikincisi ise savaş bölümüdür. Her iki bölümde de sorulara en hızlı ve doğru yanıtı vererek rakiplerini geçmeye çalışıyorsunuz.

 

FarmVille 2

FarmVille 2

Bir Zynga üretimi olan oyun, rüzgarda savrulan güzel bitkiler, yem arayarak etrafta gezinen sevimli hayvanlar ve çiftliğinde sana yardımcı olacak arkadaşlarınla canlı ve 3 boyutlu bir dünyada kendi çiftliğini kurma imkanı sağlıyor. 10 milyondan fazla kişinin oynadığı FarmVille 2 popüler oyunlardan biridir.

 

Pool Live Tour

Pool Live Tour

Facebook’ta bulunan en popüler bilardo oyunu diyebilirim.

Her gün milyonlarca çevrimiçi oyuncular ile yarışabilirsiniz. Ünlü bir bilardo oyuncusu olarak ününü oluştururken, bilardo oyna ve bilardo paraları kazanabilirsin!

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et