Teknoloji

iPad 2 \’de Piyasaya Sızdı

\"appleBomba yaratan ürün iPad piyasaya daha çıkmadan olay olmuştu. Şimdi ise iPad 2 tartışılıyor. İsmi bile daha belli olmayan, hatta çıkacağı bile net olmayan ürün hakkında işte son haberler:

Apple\’nin sır gibi sakladığı iPad projesi herkesi heyecanlandırıyor. Rakiplerinin de merakla beklediği iPad yaz başlangıcında piyasaya sürülmüştü. Çoğu kişiye göre bir devrim olan bu cihaz hakkında yeni dedikodular yayılmaya başladı. iPad cep telefonu ve notebook arası bir cihazdı. Fakat iPad 2\’nin daha çok notebook gibi çalışacağı, güçlü bir işlemci ve donanım desteğiyle geleceği iddialar arasında. Daha büyük bir ekran, çoklu dokunmatik, 4G ve Mac Os işletim sistemiyle gelmesi beklenen iPad 2 gelecekte bilgisayarların yerini alacak gibi görünüyor. Microsoft ve Google\’nin de tablet piyasasına katılmasıyla birlikte rekabet artacak, doğru orantılı olarak tablet pc satışlarıda artacak.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et