Genel

EDUMEC Anketine Katılın, Sertifikalı Eğitim Kazanın

\"edumec\"Yeni bir Çizgi Tagem projesi daha…

EDUMEC Anketine Katılın, Ücretsiz ve Sertifikalı MEKATRONİK Eğitimlerine Katılmaya Hak Kazanın.

Çizgi Tagem’in proje ortağı olduğu EDUMEC, Avrupa Birliği  Hayat Boyu Öğrenme Programı  Leonardo da Vinci Yenilik Transferi Projesi kapsamında desteklenen bir proje çalışmasıdır.

Bu proje kapsamında, ulusal ve uluslararası mesleki yeterliliklere paralel şekilde  çıraklık seviyesinden lisans seviyesine kadar,  4 farklı seviyede ve 5 farklı dilde eğitim içeriği hazırlanacaktır. Online eğitimin yanı sıra 4 farklı seviyede deneylerin yapılabileceği uzaktan erişimli laboratuvar hizmete sunulacaktır. Eğitimler tamamen internet ortamında gerçekleştirilecektir.

Anketi dolduran bireyler, proje kapsamında sunulacak eğitimlere ücretsiz olarak  katılma hakkını kazanacaklardır. Ayrıca eğitimlerini  başarı ile tamamlayanlar EDUMEC Projesi kapsamında Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından verilecek sertifikayı almaya hak kazanacaklardır.

Ankete Katıl

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın