Eğitim

Öğretmenlere Yönelik Lisansüstü Meslekî Gelişim Programlarının Hazırlık ve Tasarım Süreci Anketi

İlgi      : MEB İç Denetim Birimi Başkanlığının 16/10/2019 tarili ve 70971832-663.99-

              E.20169623 sayılı yazısı.

Milli Eğitim Bakanlığı İç Denetim Birimi Başkanlığı tarafından “Öğretmenlere Yönelik Lisansüstü Meslekî Gelişim Programlarının Hazırlık ve Tasarım Süreci” danışmanlığı yürütüldüğü ve bu kapsamda resmi okul ve kurumlarda görev yapan okul yöneticileri ile öğretmenlere yönelik anket uygulanacağı ilgi yazı ile bildirilmiş olup yazı örneği ekte gönderilmiştir.

Bu sebeple, resmi okul ve kurumlarda görev yapan okul yöneticileri ile öğretmenlerin değerlendirme yapmaları için; Milli Eğitim Bakanlığı anket programı E-Anket Modülü üzerinden (http://anket.meb.gov.tr), “Öğretmenlere Yönelik Lisansüstü Mesleki ve Gelişim Programlarının Hazırlık ve Tasarım Süreci Anketi” erişime açılmıştır. Anketin, 18.10.2019-27.10.2019 tarihleri  arasında okul ve kurum yöneticileri ile öğretmenler tarafından doldurulması hususunda;

Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et