istanbul escort

Öğretmenlere Yönelik Lisansüstü Meslekî Gelişim Programlarının Hazırlık ve Tasarım Süreci Anketi

İlgi      : MEB İç Denetim Birimi Başkanlığının 16/10/2019 tarili ve 70971832-663.99-

              E.20169623 sayılı yazısı.

Milli Eğitim Bakanlığı İç Denetim Birimi Başkanlığı tarafından “Öğretmenlere Yönelik Lisansüstü Meslekî Gelişim Programlarının Hazırlık ve Tasarım Süreci” danışmanlığı yürütüldüğü ve bu kapsamda resmi okul ve kurumlarda görev yapan okul yöneticileri ile öğretmenlere yönelik anket uygulanacağı ilgi yazı ile bildirilmiş olup yazı örneği ekte gönderilmiştir.

Bu sebeple, resmi okul ve kurumlarda görev yapan okul yöneticileri ile öğretmenlerin değerlendirme yapmaları için; Milli Eğitim Bakanlığı anket programı E-Anket Modülü üzerinden (http://anket.meb.gov.tr), “Öğretmenlere Yönelik Lisansüstü Mesleki ve Gelişim Programlarının Hazırlık ve Tasarım Süreci Anketi” erişime açılmıştır. Anketin, 18.10.2019-27.10.2019 tarihleri  arasında okul ve kurum yöneticileri ile öğretmenler tarafından doldurulması hususunda;

Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni. Sinema ve doğa gezileri en sevdiği hobileri.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir