istanbul escort

Bilişim Sektörü Çalışan Ücretleri Araştırması

\"bilisim-arastirma\"Tübider Voc-Test Mesleki Sınav ve Belgelendirme Merkezi çalışmaları kapsamında
http://www.tubider.org.tr/?page_id=2308 adresinde Bilişim Sektörü Çalışan Ücretleri anketi bulunmaktadır. Birkaç dakikanızı ayırarak lütfen cevap verin.

TÜBİDER İktisadi İşletmesi, bilişim sektöründe Türkiye\’nin ilk ve tek resmi mesleki bilgi beceri sınav ve belgelendirme merkezi olma çalışmaları sürmektedir. Resmi Gazete\’de yayınlanan meslek standartlarına ve Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı\’na bağlı Mesleki Yeterlilik Kurumunun yayınladığı ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme yapacaktır. Bu sertifikaya sahip olan kişilerin SGK işveren payları çeşitli süreler için devlet tarafından karşılanacaktır. Bu meslek sertifikaları hem devlet, hem de özel sektör tarafından tanınan ve resmi geçerliliği olan sertifikalar olacaktır. Çizgi-TAGEM bu sertifikaları verebilmek için ayrıca TÜRKAK tarafından TS EN/ISO 17024 standardına göre akredite edilmektedir. Daha fazla bilgi almak için http://www.voctest.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eşleştirilen İçeriklere Göz Atın

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni. Sinema ve doğa gezileri en sevdiği hobileri.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir