SEO 21 Eylül 2013
seo

Kimler için Spesifik Ankara Seo Faydalıdır?

ankara seoArama motoru optimizasyonu sayesinde bir web sitesi, google arama motoru tarafından belirlenen kurallara uygun hale getirilir. Sitenin yalnızca grafik olarak değil aynı zamanda da arama motorları tarafından tercih edilebilecek şekilde hazırlanması gerekmektedir.

Özellikle de birçok şirketin önem vermediği içeriklerin ve linklerin buna göre hazırlanması gerekmektedir. Arama motoru optimizasyonu ile Ankara seo, özgün olarak eklenmesi gereken içeriklerin mutlaka arama motoruna uygun kelime ve cümlelerle yerleştirilmesinin önemli olduğunu vurgular. Firma ya da kişi, internet ortamında hangi kelimelerle bulunmak istiyorsa buna göre içeriklerin hazırlanması daha doğru olur. Çünkü hedef kitlenin, size ulaşılmasını istediğiniz kelimelerle gelmesi daha faydalı ve sonuç odaklı olacaktır.

Bireysel seo eğitimi alarak da temel bilgileri edinebilirsiniz.

 

Yazar Bilgileri

Emrah emrah19may@hotmail.com
1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmakta olup DMOZ Editörü, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni.

Yapılan Yorumlar (3)

 1. plastik rahle

  SEO çok önemlidir

 2. Bigem Varol

  SEO işini öğrenmek istiyorum cidden

 3. ömer işik

  Arama motoru optimizasyonu ozgün olmali bence bazi firmalar sahte seo optimiasyon yapıyor.
  bunu nasıl anlariz degerli arkadasim bununda açiklamasini bi makalende aciklarmisin.

Yorum Yap