Yazılım

VOB to MP4 Nasıl Dönüştürülür?

VOB, bir DVD video dosyası biçimidir. VOB için MP4 dönüştürmek ve DVD player ile oynatmak veya düzenlemek isterseniz, bu makalede önerdiğim yazılım en iyi seçim olacaktır. Kendim de kullanıp denediğimi belirtmek isterim. Oldukça hızlı ve güvenilir bir yazılım.

İnternette vob to mp4 yazıp arattığınızda karşınıza çıkan çevrimiçi siteler büyük boyutlu dosyaları dönüştürmenize imkan vermeyecektir. Fakat burada önerdiğim yazılım işinizi görür.

Windows için En İyi VOB Converter

vob to mp4 converter

Dünyanın bir numaralı hızlı HD video dönüştürücüsü: WinX HD Video Conventer Deluxe

WinX HD Video Converter Deluxe , hepsi bir arada bir video yazılımı olan UHD video dönüştürücüsü, YouTube video indirici ve video düzenleyici, PC’nizdeki tüm SD, HD ve 4K çözünürlüklü video dosyaları üzerinde en üst düzeyde kontrol sağlar.

Bu yazılım, SD, 1080p çok kanallı HD ve 4K UHD videolarını, HEVC , H.264, MPEG-4, MKV, M2TS, AVCHD, MOD, Blu-ray videoları, MP4 , AVI ile çekilen içeriği destekliyor.

WinX, çözünürlük ve boyutta en iyi dengeyi sağlayan video dönüştürme için en güçlü olanıdır.

vob to mp4 converter

Videoyu Düzenle, Birleştir, Kırp, Kes, Kes, Altyazı Ekle

1000’den fazla siteden video / müzik indirebilirsiniz. Hızlı indirme özellliği ile 4K / 1080p video Vevo, YouTube, Facebook, DailyMotion, Vimeo, Yahoo, Break, SoundCloud, MTV vb. sitelerden video indirebilir veya gerçek zamanlı olarak dönüştürebilirsiniz. Video klipleri ve siyah kenarları kırpmanıza, birden fazla video dosyasını birleştirmenize, istediğiniz dili ve alt yazı izlemenize ve dönüştürmeden önce çevrimiçi indirilen harici SRT alt yazılarını eklemenize olanak tanır.

WinX HD Video Converter Deluxe, şimdiye kadar karşılaştığım en iyi video dönüştürücülerden biri. Neredeyse profesyonel bir uygulamanın gücünü bir araya getiren programlardan biri, ancak benim gibi amatörler için kullanımı kolay. WinX HD Video Converter Deluxe, tüm popüler video formatlarını destekler ve test sırasında denediklerimi sorunsuzca çalıştırdı.

indir
buy office 2019 pro

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et