Genel

Online Video Dönüştürücü

\"videoİstediğiniz videoları herhangi bir program kullanmadan online dönüştürebileceğinizi biliyor muydunuz?

Online Video Converter siteleri bu hizmeti size ücretsiz sunabiliyor. İster bilgisayarınızdaki bir video, ister herhangi bir sitedeki videoyu istediğiniz formata dönüştürerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki videoyu seçebileceğiniz gibi aynı zamanda video linkini yazarak ilgili siteden videoyu dönüştürüp indirebilirsiniz. Yani başka bir biçimden diğerine online medya dosyalarını dönüştürebilirsiniz. Bu ücretsiz online video dönüştürücü siteleri, bir biçimden diğerine medyaları kolay ve hızlı dönüştürmenizi sağlar. Aynı zamanda farklı kaynak formatlarını destekler. Hiçbir yazılım kurulumu gerektirmez.  Direct Download, YouTube (HQ ve HD), Google Video, Sevenload, MySpace, Dailymotion (HQ), Vimeo (HQ), Metacafe gibi birçok servisi de destekler.

Sizler için online video converter uygulamalarını araştırdım. En iyi video convert sitelerini listeledim. Yorumlarınızı ve beğenilerinizi bekliyorum.

1- www.online-convert.com Bu sitede ses, video, görüntü, döküman ve e-book dönüştürücüler mevcut olup dosyanızı istediğiniz formata çevirebiliyorsunuz. Tek eksiği video linkinden dönüştürme özelliğinin olmaması.

\"online-convert\"

2- www.mediaconverter.org Sitede ücretsiz olarak video linkini girerek dönüştürebilir, bilgisayarınızdaki bir videoyu seçerek dönüştürebilir ya da youtube sitesinden herhangi bir videoyu dönüştürebilirsiniz. oldukça basit ve anlaşılır bir arayüze sahip. \"mediaconverter\"

3- www.cellsea.com/media/vindex.htm Bu siteden ücretsiz olarak videolarınızı FLV, AVI, MOV, MPG, VOB, MP4, WMV, 3GP, DIVX formatlarına dönüştürebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızdaki en büyük 25 MB a kadar olan medya dosyalarınızı dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda video linkini yazarak dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

\"media\"

4- www.clipconverter.cc Bu sitede YouTube videolarını; MP3, AAC, WMA, M4A, OGG, MP4, 3GP, AVI, MPG, WMV ve FLV formatlarına dönüştürebilirsiniz. Herhangi bir yerde veya linkte bulunan ses veya görüntüyü, yaygın formatlardan birine dönüştürmeyi sağlayan ücretsiz online bir uygulamadır. Beğendiğiniz YouTube videolarını cep telefonu, iPhone ya da başka herhangi bir aygıta izlemenizi sağlar.

\"clipconverter\"

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin