En İyi WordPress Slider (Kaydırıcı) Hangisi ?

slideWordPress sitenize bir slider (görsel kaydırıcı) eklemek için arama mı yapıyorsunuz? En iyi olanlarından birini görmek için yüzlerce WordPress Slider eklentisini incelemekten bıktınız mı? Öyleyse doğru yerdesiniz. Bu yazıda, kendi hızı, kullanım kolaylığı ve genel özelliklerine göre en iyi WordPress Slider eklentilerinden dört tanesini karşılaştıracağız. Amacımız en iyi WordPress Slider eklentisinin hangisi olduğunu bulmaktır. Bu yazıda, performans ve kalite bazında özetle en iyi WordPress Slider eklentilerinden bazılarını karşılaştıracağız. Sonuç olarak hangisini kullanacağınıza kendiniz karar vereceksiniz.

Çoğu WordPress slider yavaş çalışır. Düzgün kodlanmış değilse, bir slider, önemli ölçüde sayfa yüklenme süresini artırabilir. Eğer iyi bir WordPress barındırma hizmeti de yoksa, sunucu bile yavaş yanıt verebilir.

WordPress slider eklentileri ile karşılaşılan diğer bir sorun, kullanım kolaylığı ile ilgilidir. Çoğu şişirilmiş ve yeni başlayanlar için bir öğrenme eğrisi ile birlikte gelir.

Sizin için araştırma yaptık ve aşağıdaki en iyi WordPress slider eklentilerine sonuç olarak ulaştık.

En İyi WordPress Slider Plugin-leri

 

Araştırma yaparken, bu slider eklentilerinin en çok kullanılan ve tavsiye edilenler arasında olduğunu fark ettim. Bazı basit testler ve bunların her birinin nasıl bir performans gösterdiğine karar verdim. Hızı, kolaylığı kullanımı, özellikleri ve uyumluluk ölçütlerini kriter olarak aldım.

 Hız

Sayfa yükleme süresi ve hız, WordPress sitenize bir slider eklerken dikkate alınması gereken önemli bir faktördür. Daha önce de belirttiğimiz gibi, yavaş bir site, sadece kullanıcı deneyimini etkilemez, ama aynı zamanda arama motoru sıralamalarını da etkiler. Slider hızı, bu test sırasında birinci önceliğim oldu.

silder hız karşılaştırma

Yukarıdaki puanları gördüğünüz üzere, Soliloquy, testlerde en hızlı yüklenen WordPress slider eklentisi oldu. Bu hızlı yüklemenin nedeni, hız için eklenti kodlarının optimize edilmiş olmasıdır.

Yüksek performanslı hızlı bir WordPress site istiyorsanız, o zaman Soliloquy sizin için en iyi WordPress slider eklentisi olacaktır.

Kullanım Kolaylığı

Slider oluşturmak göründüğü kadar basit değil. Burada amaç, acemi düzeydeki kullanıcılar için hızlı ve kolay bir kaydırıcı oluşturmak olmalıdır. Bu yüzden slide görselleri oluşturmak / eklemek kolay olmalıdır.

Soliloquy kullanmayı diğerlerinden daha kolay buldum. Varsayılan WordPress medya yükleyici kullanarak slayt oluşturmak için basit ama sezgisel kullanıcı bir arayüze sahip.

soliloquy

Web sitenizin farklı bölümlerine slaytları eklemek için basit kodlar, şablon etiketleri, yazı editörü üzerinde bir düğme ve widget desteği var.

Fiyatlandırma

slider fiyat

Bu makalede, performans ve kalite açısından en iyi WordPress slider eklentisi ile ilgili sorularınıza cevaplar verdiğimi umuyorum.

En sevdiğiniz WordPress slider eklentisi hangisi? Bize bir Tweeter da @bulanca ile tweet göndererek iletebilir ya da yorum bırakabilirsiniz.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap