WordPress

WordPress 3.3 Yayınlandı

\"wordpressBenzersiz CMS sistemi ve blogcuların vazgeçilmezi WordPress, yeni sürümü WordPress 3.3 Sonny adıyla yayımlandı. 15 Aralık itibariyle de Türkçe sürümü indirilebilir.

WordPress yazılımının en son ve en büyük sürümü 3.3, büyük jazz saksafoncusu Sonny Stitt onuruna \”Sonny\” adıyla duyuruldu.

WordPress 3.0 sürümü yayınlandıktan bu yana 65 milyon indirme sayısına ulaştı. Bu yeni versiyonla WordPress, yeni bir kullanıcı deneyimi, navigasyon ve yükleme özellikleri sunuyor.

Deneyimli kullanıcılar, yeni sürükle-bırak yükleyicisini beğenecektir. Navigasyon için yeni menüler, yeni bir araç çubuğu, geliştirilmiş ortak düzenleme desteği de sunuluyor.

WordPress 3.3 sürümü ile önemli gelişmeler var, her güncelleştirme dahil yeni özellikler, ilk kez kullananlar için dostça bir karşılama mesajı ve yardım sekmeleri, arayüz boyunca yenilenen işaretçi ipuçları yer alıyor.

Son olarak, daha iyi dokunmatik desteği ile iPad ve diğer tabletler üzerine pano deneyimi geliştirilmiş.

WordPress 3.3 sürümünü özetleyen bu kısa video için göz atın:

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın