WordPress

İçerik Oluşturucu ile Çevrimiçi Benzersiz İçerikler Oluşturun

içerik

Bu yazıda blogcular için bir webmaster kaynağı sunmak istiyorum. Article Generator (Türkçe karşılığı İçerik Oluşturucu), herhangi bir amaç için taze içerik oluşturmak isteyenlere yardımcı olmak için geliştirilmiş otomatik bir çevrimiçi araçtır.

Article Generator, web siteniz için benzersiz içeriği yeniden yazabildiğinden, çevrimiçi olarak en iyi makale yazma araçlarından biridir. Benzersiz makaleler web sitenizin arama motorlarındaki sıralamasını artırabilir ve web sitenize daha fazla trafik çekebilir. Makale oluşturmak istediğiniz konuyla ilgili anahtar kelimeyi tıklayın ve yeni makaleler almak için makale oluştur’u tıklayın.

Günümüzde makale yayınlayan sitelerin bazıları, bu anlamda ücrete mukabil makale yayınlayan yazılımlar kullanmaktadırlar. Fakat burada bir sorun vardır. Aynı yazılımı kullanan diğer sitelerde yazılımın üretmiş olduğu aynı makaleler yayınlanacak. Yani aynı yazılımı kullanan sitelerde aynı makale yayınlanmış olacak. Dolayısıyla bir yinelenmiş bir içerik üretimi söz konusu. Bu makaleler arasında kendi sayfanızı görmek ister misiniz? Cevabınız “kesinlikle hayır” olacaktır. Çünkü aynı kopya içerik bir çok sitede var olacak. Bunun kimseye faydası yoktur.

Tam bu noktada anlatmak istediğim konuya geliyoruz. Tek ihtiyacınız, var olan makaleleri yeniden (re-write) yazmak. Peki nasıl en kısa sürede içerik değiştirilebilir?

Makalenizi yeniden yazmak için zamanınız yoksa ihtiyacınız olan Smart Article Generatör yazılımını satın almaktır. Yeniden içerik yazma aracı olan bu yazılım sizin imdadınıza yetişecektir. Tek tıkla farklı konularda eşssiz makaleler oluşturabilirsiniz. İlgili sitede yazılımın fiyatı 37$ olarak belirtiliyor. Bu da aklınızda olsun :)

Herkese kolay gelsin.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et