Google Adsense Destek Seçenekleri

\"adsense\"AdSense\’in sunduğu destek seçenekleri nelerdir?

Google Adsense, yayıncılar için hazırlanan bir üründür ve her yayıncı kendisi kullanabilir. Herhangi bir sorununuz varsa bunu çözmek için AdSense arayüzündeki; Yardım merkezinde ve kullanıcı forumunda yer alan açıklamaları okumanızı öneririm. Yardım merkezinde, AdSense ile ilgili çok sayıda kaynak yer alıyor. Sorunla ilgili konulara göz atabilir ve varsa sorularınızın yanıtlarını arayabilirsiniz.

Çözmeniz gereken bir Adsense sorununuz varsa, Yardım Merkezindeki Sorun Giderin bölümünü kullanın. Çözüm bulmak için hızlı bir şekilde cevap bulmanızı sağlayacak bir düzineden fazla sorun giderici bulunmaktadır.

Kazancı yüksek olan yayıncılar için ayrıca e-posta ile destek hizmeti sunuluyor. Hesabınız için e-postayla destek hizmeti sunulup sunulmadığını öğrenmeniz gerekiyor. bunun için AdSense Müşteri Desteği ile nasıl bağlantı kurabilirim? bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: