WebMaster

AdSense Duyarlı Reklamlarla Çoklu Ekran Stratejinizi Artırın

Yayıncıların şu anda karşılaştığı en büyük zorluklardan birinin, farklı ekran boyutlarına, çözünürlüklerine ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre uyarlanmış web siteleri tasarlamak olduğunu biliyoruz. Duyarlı reklam birimleri, sayfalarınızda mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sağlamanıza yardımcı olur. Web sitenizin sunumunu, görüntülenmekte olan ekranın / cihazın özelliklerine göre dinamik olarak kontrol edebilirsiniz. Duyarlı reklamlar otomatik olarak kullanıcının ekran boyutuna uyarlanır; yani, yayıncılar harika içerikler oluşturmak için daha fazla zaman harcıyor ve reklamlarının boyutunu düşünürken daha az zaman harcıyor.

Bu yazıda, duyarlı reklam birimleri için yeni özellikler ve mevcut çoklu ekran optimizasyon skoruyla stratejinizi tamamlamak ve güçlendirmek için bazı ürün güncellemelerini paylaşmak istedim.

Mobil cihazlarda yeni tam genişlikte reklamlar

Denemelerde, tam genişliğe duyarlı reklamların portre modunda mobil cihazlarda daha iyi performans gösterdiğini gösteriyor. Daha önce duyarlı reklamlar standart boyutlara uyardı.

Cihazlar dikey olarak yönlendirildiğinde, reklamlar, kullanıcı ekranının tam genişliğine otomatik olarak genişletilecektir.

duyarlı reklamlar

Yeni geniş kapsamlı duyarlı reklamları uygulamak için, AdSense hesabınızda basitçe duyarlı bir reklam birimi oluşturabilirsiniz.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et