Teknoloji

Uçak Seyahatinde Devrim: Şeffaf Uçak

\"AirbusAirbus her zaman lüks uçuşlar için ilk tercih olmuştur. Şirket asla seyahat eden  müşterilerini hayal kırıklığına uğratmamıştır. Bu yüzden lüks ritüeline devam eden Airbus 2050 yılı için seyahat edecek müşterilerine fütüristik bir tasarım ile çıkmaya hazırlanıyor.

Airbus, fütüristik bir tasarım olan ve 2050 yılı civarında gelecek olan Airbus şeffaf uçak projesini tanıttı. Şeffaf uçak, kabin ve zemin üzerinden görmenin mümkün olacağı şekilde tasarlanmıştır. Bu futuristik seyahat seçeneğinde, business class ve ekonomi sınıfı; rahatlama, etkileşim ve çalışma için diğer özel tasarlanmış alanlar ile değiştirilebilecek. Yolcular, uçak dışından panoramik manzaranın keyfini sürecek. Rahat koltuklar her boyut ve şekli alabilecek yani her yolcuya uygun bir düzen ve rahatlık sağlayabilecek. Eğlence hakkında konuşmak gerekiyorsa, sıkıcı küçük televizyon ekranı yerine sanal holografik golf sahaları veya sanal alışveriş ile birlikte daha büyük bir interaktif bölge sağlanacak. Yükseklik korkusu olmayanlar önlerinde her şeyi görebilecek. Yani artık transparan kabinli uçak ile cam kenarı kavgasına son verilecek ve bulutları ve gökyüzünü herkes doyasıya izleyebilecek.

Şeffaf Uçaktan Görüntüler:

\"Airbus

\"Airbus

\"Airbus

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et