Teknoloji

Galaxy S4 Erken mi Geliyor?

\"GalaxyGalaxy S4\’ün beklenenden çok daha erken geleceği hatta tanıtılacağı tarih de sızdı. Sızan habere göre tüm dünyaya tanıtılacak tarih beklenenden daha erken olacak.

SamMobile, Samsung\’un yeni nesil akıllı telefonu Galaxy S serisinden biri olan Galaxy S4 fotoğraflarını geçtiğimiz haftalarda internete sızdırmıştı. SamMobile, bu defa Galaxy S4\’ün tanıtılacağı tarihi öğrendiğini iddia etti ve 15 Mart\’ta yapılacak bir basın etkinliği ile duyurulacağını bildirdi.

Bu iddia doğru mu bilinmez ama teknoloji takipçileri ve tüketiciler şimdiden heyecanlı.

SamMobile adlı site aynı zamanda piyasaya sürülecek tarih ile ilgili bilgilere de yer verdi. İddiaya göre cihaz, Mayıs veya Haziran ayında piyasaya sürülecek.

Şimdiye dek sızan bilgilere göre Galaxy S4, 4.99 inç ekrana, Exynos 5 Octa işlemciye, 2GB belleğe ve 13MP bir kameraya sahip.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin