PowerStick+ Akıllı Telefonunuza Özel

\"powerstickplusiphone\"Akıllı telefonlarımızla çok sayıda farklı işlemi gerçekleştirebiliyoruz ama maalesef bunların çoğu kısa süre içinde bataryanın tükenmesine neden oluyor. Elektrikten uzak olduğunuzda telefonun bataryasının tükenmesinden daha can sıkıcı bir şey olamaz. Bu nedenden ötürü PowerStick+ şarj aleti hayli ilgi çekici görünüyor. USB fişini kullanarak bilgisayarınıza bağlıyor ve dahili bataryayı şarj ediyorsunuz. Ardından fişi çekip yanınızda taşıyabilirsiniz, çünkü depolanan enerji azalmıyor.

Taşınabilir cihazları şarj etmek için standart USB portu, micro USB portu, mini USB ve iPhone/iPad uyumlu 32 iğneli Apple portu içeriyor. Dahası, aynı zamanda USB bellek olarakda kullanılabiliyor. Şimdilik tek
kapasite seçeneği 4GB. Önceki nesil PowerStick şarj adaptörlerinden daha büyük olduğu ortada ama buna rağmen hala kolayca taşınabilecek boyutlarda. Şarj işlemi fazla uzun sürmüyorve bitince çantaya atmak sorun olmuyor. Şarj işlemine başlamak için bağlantıyı yaptıktan sonra kırmızı düğmeye basmanız yeterli oluyor. Denemelere göre tam dolu durumdayken iPhone4S’i tam kapasite şarj edebiliyor. Bu sayede hep yolda olanların beklentilerini rahatça karşılayabiliyor.

\"powerstickpluscaseiphone\"

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın