Telefonunuzda Reklam İzleyerek Para Kazanın

\"winat9\"Bugüne dek izlediğiniz onca reklamın tüm gelirlerinin yayıncılara gitmesi sizi rahatsız ediyor mu? Artık izlediğiniz reklamlar için siz de para kazanacaksınız! WinAt9, mobil cihazınız üzerinden size video reklamlar gönderiyor ve izlediğiniz her reklam için bir miktar para (şu an için 15 kuruş) kazanıyorsunuz. Saat 11.00, 14.00 ve 17.00’de cihazınıza gelen bildirimle reklamlardan haberdar oluyorsunuz. Akşam 9’a kadar dilediğiniz saatte reklamları izliyor, ardından gelen anket sorusunu yanıtlıyorsunuz. Aldığınız reklamların içeriği ve sayısı, profilinize göre değişiyor. 0 gün kazandığınız para, aynı gece PayPal hesabınıza yatırılıyor. Ödemeler sadece PayPal’a yapıldığından hesap açmanız şart.

WinAt9 hesabınız 5 farklı mobil cihazda kullanıp birikiminizi artırabilirsiniz. Çok büyük paralar kazanmak mümkün değil ama telefon faturanızın bir kısmını çıkarmış olacaksınız. WinAt9, kazandığınız parayı belli kurumlara bağışlama imkanı da sunuyor.

KURULUM

  1. AppStore / Google Play\’den WinAt9 uygulamasını indir.
  2. Uygulamayı aç, e-posta adresini gir (aman doğru olsun). Mutlaka PayPal\’a bağlı e-postanı kullanmanı tavsiye ederiz.
  3. Nesin, nerelisin, necisin, nicesin seçtin.

Artık kazanmaya hazırsın.

\"ph3\"

\"ph2\"

Sonuna kadar seyrettiğiniz her reklam için belirli bir para ödülü kazanırsınız. Bu ödül, her gece saat 21:00 ’de PayPal hesabınıza gönderilir.

\"WinAt9\"

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın