Teknoloji

Birden Çok Cihaz İçin Ayrı Kumandaya Gerek Kalmadı

\"HarmonyLogitech’in Harmony serisinde yer alan evrensel uzaktan kumandalar içinde en yeni seçenek olan bu modelle birden çok cihaz için ayrı kumandalar kullanmaya gerek kalmıyor ve oturma odalarındaki karmaşa azalıyor. CD ile gelen yazılımı öğrenmek ve kullanmak son derece kolay Çok sayıda farklı türden cihaz destekleniyor. Eskilerden kalma bir Sanyo marka video kaset oynatıcıyı bile destekliyor.

Cihazlarınızı bir kez ekledikten sonra yapmanız gereken şey aktiviteler oluşturmak. Bunlar sayesinde ilgili cihazları açıp belirli işlemler için komut göndermek mümkün oluyor. Sistem düzenli biçimde ayarlandığında herhangi bir sorun çıkmıyor, ama bazı durumlarda kumandayla cihazlar arasındaki anlaşmada sorunlar yaşanabiliyor. Kimi zaman cihaz açılmıyor, kimi zamansa verilen komut başka cihaza ulaşabiliyor. Neyse ki yerleştirilen yardım düğmesine basınca sorunların büyük kısmı çözülebiliyor.

Kumandanın malzeme kalitesi hayli yüksek ve sağlam. Ayrıca ağırlığı dengeli biçimde ayarlanmış. Dokunmatik ekran yeterince geniş ve hassas ama kullanıcı arabirimi basit kaçıyor. Kullanmadığınız zaman dinlenme beşiğine yerleştirip zarar görmesini engelleyebilir ve aynı zamanda dahili bataryayı şarj edebilirsiniz. Bol özellik içeren bir uzaktan kumanda ve dokunmatik ekran sayesinde çoğu işlem basite indirgeniyor. Sevdiğiniz programları izlemek istediğinizde ekranda görünen kanal sembollerine tıklayarak hızlı biçimde kanallar arası geçiş yapabilirsiniz.

\"Harmony

\"Harmony

\"Harmony

\"Harmony

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et