Teknoloji

Mini Xperia E, Türkiye’de

sony xperia eSony, Xperia akıllı telefon serisine yeni bir cihaz daha ekliyor. Yeni ve Mini Xperia E, kompakt tasarımının içine HD ses, veri kullanımı ve batarya gücü yönetimi gibi kullanıcıların beklentilerini karşılayacak özellikler sığdırıyor.

Şık ve minimal tasarımıyla dikkat çeken yeni Xperia E, veri kullanım takip özelliği sayesinde internet trafiğinin kolaylıkla takip edilmesini sağlarken, uzatılmış bekleme modu (Stamina Mod) özelliğiyle de şarj kullanım süresini dört kata kadar arttırdığı söyleniyor. Xperia E, kullanıcılara HD ses kalitesi ile daha net telefonla görüşme deneyimi vaat ediyor. Ayrıca, Samsung S serisinde olan arka plandaki sesleri engelleyen gürültü engelleme özelliği, kullanıcılarına gürültülü mekanlarda rahatlıkla telefonla konuşma imkanı sağlıyor.

Xperia E ekranı kapalıyken, Wi-Fi, veri trafiği ve birçok uygulamayı pil ömründen tasarruf etmek amacıyla devre dışı bırakıyor. Öte yandan, arama ve mesajlaşma fonksiyonları normal olarak çalışmaya devam ediyor. Cihazın ekranına dokunduğunuzda ise bekleme modu devre dışı kalarak tüm fonksiyonlar yeniden normale dönüyor.

Kaynak: www.pcnet.com.tr

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

One thought on “Mini Xperia E, Türkiye’de

  • kayseri evden eve nakliyat

    güzel tanıtım olmuş tşkurler

Yorum Yapın