Galaxy S4 Renklendi

Samsung Galaxy S4Samsung’un başarılı akıllı modeli Galaxy S4’ün farklı renklerle geleceği duyurulmuştu.

Hemen hemen her gün hakkında yeni bir söylenti çıkan, sızıntı haberlerin bitmek bilmediği Samsung’un amiral gemisi Galaxy S4 için, farklı renk seçeneklerinin de kullanıcılara sunulacağı konusunda uzun süredir söylentiler dolaşıyordu. Samsung tarafından gelen açıklama, sızıntı haberleri ve söylentileri resmiyete kavuşturdu.

Japon NTT DoCoMo tarafından kesinlik kazandırılan Galaxy S4’ün yeni ve farklı renk seçenekleri, önümüzdeki ay içinde raflardaki yerini alacak.

Samsung tarafından uygun görülen “En hızlı satan Android amiral gemisi modeli” ünvanı, S4’ün farklı renk seçenekleri sunularak yüksek görülen kotayı devirme planlarıyla birleşiyor. Ülkemizde fiyatı 1999 TL olarak belirlenen Galaxy S4, yeni rengi olan Buz Mavisi ile kısa zamanda raflardaki yerini alacak.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın