Teknoloji

Galaxy S4’ün Türkiye Fiyatı Açıklandı

samsung galaxy s4Samsung’un son gözdesi niteliği taşıyan akıllı cep telefonu Galaxy S4 geçtiğimiz günlerde görkemli bir şekilde ABD\’de tanıtılmıştı. Farklı ve yeni özellikleriyle dikkat çeken Samsung Galaxy S4 birçok kullanıcının hayallerini süsler nitelikte bir cihaz oldu. Kendisinden bir önceki S serisi olan Galaxy S3’e benzeyen tasarımı, üstün donanımsal özellikleri ve inceliği ile dikkat çeken Samsung Galaxy S4, Smart Pause, Smart Scroll gibi daha birçok yeni özelliği ile dikkat çekiyor.

Ürünün özellikleri böylesi göz alınca hiç şüphesiz ürün hakkında en merak edilen konu fiyatı oluyor. Nisan ayının sonlarında satışa çıkacak olan Samsung Galaxy S4’ün ülkemizde de bu tarihlerde satışa çıkması ve yerel bir lansman düzenlemesi bekleniyor. Ürünün fiyatına gelince, bu konuya ilişkin resmi bir ağızdan açıklama var. Samsung Türkiye Pazarlama Müdürü Özlem Koçdar’ın yaptığı açıklamada cihazın fiyatının 2000 TL’nin altında olacağı belirtildi.

Nisan ayının sonlarında satışa çıkacak olan Galaxy S4’ün fiyatının 2000 TL’nin altında olması bekleniyor.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

5 thoughts on “Galaxy S4’ün Türkiye Fiyatı Açıklandı

  • tl yükleme merkezi

    paylaşım için tşk hocam

  • ev taşıma

    güzel paylaşım elinize sagllık

  • ev taşıma

    Paylaşım güzel olmuş,Teşekkürler

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et