Teknoloji

Eğlencenin Tadını Çıkarın

Çekici bir dış görünüşe ve benzersiz bir teknolojiye sahip yeni Philips DesignLine 3D Smart LED TV 55PDL89085 ile eğlencenin tadını çıkarın. Nefes kesici bir tasarıma sahip televizyon, markanın üstün teknolojisini ve kullanıcı dostu ürünler yaratma alanındaki köklü deneyimini yansıtıyor.

Televizyonlar söz konusu olduğunda, Philips’in başarısından bahsetmeye gerek yok. İlk siyah-beyaz televizyonunu 1928 yılında piyasaya süren üretici, o zamandan itibaren oturma odalarımızın değişmez bir parçası haline geldi. Tabii, bu başarının altında markanın insanları sürekli heyecanlandıran yeni teknolojiler sunması yatıyor. Elbette sadece sunduğu teknolojiler değil, aynı zamanda çıkardığı ürünlerin kullanışlı olması da insanların Philips’i tercih etmesini sağlıyor. Televizyonun arkasındaki kablo karmaşasını ortadan kaldırmaya yarayan bir kablo tutucu veya eşsiz ambilight teknolojisi birer örnek…

Philips-DesignLine-TV

AMBILIGHT XL

Philips TV’lerdeki eşsiz Ambilight özelliği sayesinde görüntüdeki renktonlarıyla eşleşen renkli ışıklarduvara yansıtılıyor. Ambilight’ın yeni XL versiyonunda üç taraftan ekstra geniş bir ışık halkasından faydalanacaksınız. Görüntü size daha güzel, daha büyük ve daha etkili görünecek. Bu özellik oldukça iyi düşünülmüş, çünkü renkler duvarın rengine göre otomatik olarak ayarlanıyor ve özellik her türlü duvarda kullanılabiliyor. 55PDL89085’nin yenilikçi cam paneli, televizyon izlemeye tümüyle yeni bir bakış açısı getiriyor. Görüntü, cam yüzey üzerine koyudan açığa doğru, belli bir açıyla düşürülüyor ve böylece sabit değilmiş gibi görünüyor. Ekranın bir başka özelliğiyse her yere uygun bir tasarıma sahip olması. İster duvara belli bir açıyla yerleştirin, isterseniz askıları kullanın, her türlü montaj için uygun. SimplyStraight duvar montajı çözümü sayesinde televizyonu asmak için açılacak delikler milimetrik bir hassasiyetle ayarlanabiliyor.

Philips DesignLine 2013

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et