Site Tanıtımı

Oyunuoyna.com ile En sevilen Oyunlar

\"oyunlari\"Sue oyunları, kızlar için vazgeçilmez bir oyun oldu. Bu kategoride yer alan oyunlar daha çok giysi giydirme oyunlarıydı. Çeşitli elbiseler sue oyunu karakterinin üzerinde çeşitli kombinasyonlarla deneniyor.

Doğalarında süslenmek olan kız çocukları gerçek hayatta büyüklerinden özenerek makyaj yapabiliyorlar. Fakat doğal olarak anneler, müdahale eder. İşte bu yüzden kız çocukları da, makyaj oyunları sayesinde süslenme ve makyaj yapma becerilerini en güzel barbie oyunları içerisindeki karakter üzerinde denerler. Bu onlar için bir alternatif çözümdür ve bundan memnundurlar.

Kız çocuklarının oynayabileceği oyunlar olduğu gibi erkek çocuklarının da oynayabileceği oyunlar bulunmaktadır. Genellikle erkek çocukları bu tür sitelerde motor oyunu, araba oyunları, savaş oyunu, silah oyunu, araba yarışı, ateş ve su oyna gibi oyunlara rağbet göstermektedirler. Araba yarış oyunları da kendi içerisinde farklı kategorilere ayrılıyor. Çeşitli kulvarlarda farklı model arabalar ile oynanabilen bu araba oyunu yarışları çocukların vazgeçemediği oyunlar arasındadır.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et