AdWords Editör Yeni Sürümü Yayınladı

\"googleYer hedeflerinin daha kolay yönetildiği, dinamik arama ağı ve ürün listeleme reklamlarını ekleme ve düzenleme olanağı da sunan yeni sürüm, AdWords Editör 9.8 yayınlandı. Bu saydıklarım önemli güncelleştirmeler arasında yer alıyor. Örneğin yer hedeflemeleri için \”Yerler\” sekmesi editöre eklenmiş. Bu daha önce \”Kampanyalar\” sekmesi altında idi. Ayrıca reklam biçimi olarak yeni \”dinamik arama ağı reklamları\” ve \”ürün listeleme reklamları\” eklendi.

Google çalışanları tarafından eski sürüm için 4 ay destek verileceği fakat AdWords Editör\’ü kesintisiz kullanabilmek için 28 Ekim 2012\’ye kadar sürümünüzü yükseltmeniz gerektiği belirtildi.

AdWords Editör 9.8 sürümünde sekmeler de ufak değişikliklere gidilerek görsel değişiklikler de yapılmış. Yeni sürümde sekmelerin yeniden tasarlandığını göreceksiniz. Ana AdWords Editör penceresini küçültürseniz, sekmeler de ana pencereyle birlikte daralacaktır.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın