Android Oyun: Doğal Kahramanlar – Epic

Doğal KahramanlarEpic, Türkçe adıyla Doğal Kahramanlar 3 boyutlu animasyon çizgi filminden esinlenerek tasarlanan Doğal Kahramanlar filminin resmi oyunu Gameloft yayınladı. Oyunu indirdim ve uzun zamandır da oynuyorum. Şiddetle tavsiye ediyorum. Dikkat! Müptelası olabilirsiniz :)

3D animasyon Doğal Kahramanlar filmiyle birlikte android işletim sistemli akıllı telefonlar için de oyun, Google Play üzerinden indirilebilir durumdadır:

Doğal Kahramanlar İndir

Doğal Kahramanlar oyunu, indirmesi ve oynaması ücretsiz olup isterseniz oyun parası satın alıp bonus içeriğin kilidini açarak oyunu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Oynamak için 3G veya Wi-fi bağlantınızın olması gerekiyor. Ayrıca Facebook ile bağlanabilirsiniz.

Savaş ve macera oyunlarının hayranları için harika bir oyun olan Doğal Kahramanlar, tamamen Türkçe dil desteğine ve harika görsellere sahip. Tamamen ücretsiz olan bu oyununu indirip kurduktan sonra yaklaşık 81 MB’lık bir dosya daha indirmek isteyecek. Bunu da kurduktan sonra artık oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Doğal Kahramanlar’ın başkahramanı; Mary Katherine. Mary Katherine, bazen kendini şanssız bir çocuk olarak düşünüyor, çünkü babası Profesör Bomba, M.K. ile ilgilenmek yerine arka bahçesindeki böcek boyutundaki ve daha küçük mikro boyuttaki yaratıklarla ilgileniyor. Bunun sonucunda M.K. bu yaratıklarla babasından daha önce yüzleşiyor ve fantastik ormana adımını atıyor.

Doğal Kahramanlar’da fantastik ormana adım atan Mary Katherine çok küçük bir boyuta ulaşıyor. Elbette bu beraberinde yeni keşifler ve bazı zorluklar getiriyor. Örneğin küçük bir farenin aslında ne kadar büyük olduğunu, hafif akım bir elektriğin ne kadar tehlikeli olabileceğini ormanda öğreniyor.

Doğal Kahramanlar uyarlandığı William Joyce’un kısa hikayesinden yola çıkılarak detaylandırıldı.

3D animasyon Doğal Kahramanlar’da tarafınızı seçin. İyi ve kötünün savaşında Yaprak Adamlar mı kazanacak, yoksa Bogganlar mı?

Video

Ekran Görüntüleri

Doğal Kahramanlar

Doğal Kahramanlar

Doğal Kahramanlar

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, Web-Grafik Tasarımı ve SEO eğitmeni. Araştırmacı ,macera tutkunu, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap