Genel

Wolfteam Nasıl Oynanır?

\"wolfteamAksiyon oyunları arasında yeni bir soluk olan Wolfteam oyunu şu günlerde counter strike ve half life gibi oyunlara alternatif olarak, bir adım öne geçmeye hazırlanıyor.

Gittikçe büyüyen bir topluluğa sahip olan oyunumuz Wolfteam, alıştığımız aksiyon yapısına sahip olup, kurulumu da kullanımı kadar basit. İlk olarak resmi sitesi üzerinden indireceğiniz Wolfteam oyunun açın ve sisteminize yükleyin, yüklemenin hemen ardından ekrana elen Wolfteam.exe dosyasını çalıştırın ve oyunu oynayama başlayın.

Oyun severlere her dakikada zevk ve heyecan veren Wolfteam oyununda ilk aşama; gurup silah vb türlerin seçimiyle başlıyor. Oyunda seçebileceğimiz iki tür grup var bunların bir tanesi insanlar diğerleri de oyunun adından anlayabileceğiniz gibi kurtlardır. İnsanlar ve kurtlar arasında oyun içinde seçimlere de olanak sağlayan Wolfteam oyununda silah kullanımı ve bunun yanı sıra kurtlarında doğal gücü, pençe gibi savunma etmenleri mevcut. İnsan mod’un da isterseniz silah seçebilir, kurt mod’un da ise pençe gibi doğal güçlerinizi aktif edebilisiniz.

Oyunda seçim bölümünü geçtikten sonra karşımıza, artık oyunun ana işleyişi çıkıyor. Bu ana işleyişte oyun asıl hikâyesi geçiyor. Alışmış olduğumuz counter strike gibi öldürdükçe puan kazan düşüncesine sahip olan Wolfteam oyununda da, karşı düşmanlarınızı öldürdükçe puanlar kazanıyor ve oyunu sonunda puan durumunuza göre derecelendirmeye giriyorsunuz.

Kimi zaman oyun işleyişinde aksiliklerinde olduğu Wolfteam’da mermimiz bittiği an itibariyle ya kaçıp saklanmalısınız ya da “3” tuşuna basarak kurt mod’una dönebilirsiniz

Oyunda bulunan 5 mod’dan birini seçerek, farklı bölgeler ve farkçı amaçlar için savaşabilirsiniz. Bu modların oynanışı hakkında bilgilere yer vermemiz gerekirse;

İşgal Modu: Oyun haritasında da görebileceğiniz gibi etrafta üstler var ve bu üstlere ne kadar çok düşman yerleşirse o noktalar işgal edilmiş oluyor. Ve işte böyle durumlarda da siz oyunu kaybetmiş oluyorsunuz. Yani bu mod’da amacımız üstler için öldürmek olacaktır.

Ölüm Maçı Modu: Alışmış olduğumuz gibi en fazla öldüren ve puan toplayan kazanır düşüncesiyle oynamış olduğumuz bir mod.

Yıkım Modu: Oyun bulunan mavi ve kırmızı takımlardan birisinin yerleştirdiği bomba patlamadan önce en çok öldürenini kazanacağı bir mod.

Kurt İşgali Modu: Oyundaki bu mod kırmızı (insanlar) ve mavi (kurt) takımların 5 üssüde ele geçirme savaşını yansıtıyor.

Ex-İşgal Modu: Oyunun son modu olan ex işgal modun da tüm karargahları ele geçiren takım oyunda galip gelmiş oluyor.

Bu şekilde oynayış yapısına sahip olan Wolfteam oyununu sizlerde ücretsiz online bir şekilde bilgisayarınızda oynayabilirsiniz.

Ayrıca günlerdir beklenen Taksim haritasını içeren büyük yama çıktı. Taksim haritasıyla birlikte yeni karakterler ve silahlar Wolfteam Türkiye\’ye de eklendi. Oyunseverlere duyurulur.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

6 thoughts on “Wolfteam Nasıl Oynanır?

 • Kardes Ben Buldumda Kullan Diorum Sectiniz ekipman birincil degil birincil adına yapabilirsiniz dior bnasıl alcam yardım pls

 • onur

  benim bilgisiyar hızlı ama wolfteam yavaş nasıl düzelte bilirim ?

 • san an e ba ba

  kardeşim güzel hoş da wolfteam aslında counter strıke dan biraz alıntı yapılmıştır gerek bomba kurma olsun gerek radyo mesajı ama bi şey atlıyolar oyunu yapanlar oyunda ki detayları atlayıp ve bazı boşluklar nedeniyle adamlar hack çok çabuk yaptılar en erken hack çıkan oyun onun için bu oyunu çok hack buldular ve oyun oynanmaz hale geldi ör:uçan adam sınırsız mermi hızlı koşma duvardan vurma vs. artık yorum size kalmış

 • kavururhd

  Süper bir oyun herkese tavsiye ederim

 • emre

  nasıl uçulur

 • Umut

  ya arkadaşlar ben oyunu açamadım çünkü giriş kimliğini anlamadım lütfen yardım!!!!!!!!……

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et