Genel

Wolfteam Hakkında 2

\"wolfteamDaha önce sizlere wolfteam hakkında bazı bilgiler sunmuştum. Bu yazıda ise konunun devamı olarak yine birkaç bilgi vermek istedim.

Oyun alışılmış savaş ve strateji oyunudur. Hem görsel hem de konu olarak heyecanlı bir mecara sizi Wolfteam de bekliyor. Konu olarak hayli farklı… Counter Strike oyununda teröristler ile savaşırken bu oyunda ise kurtlar ile savaşıyorsunuz. Kurtlar bir isyan çıkartarak takım oluşturuyor ve insanlara karşı büyük bir savaş açıyor.

Oyuna ilk girişinizde size iki seçenek gösteriliyor:

1)      Kurtlar ve

2)      İnsanlar

Eğer kurt seçeneğine tıklarsanız mavi takım oluyorsunuz.  Gelişmiş silahlar ve bombalar bu takımda yok.  Kuvvet ve pençe gücü ile vahşi bir savaş ortamı oluşturuyorsunuz.

Vahşi hayvanlara karşı da insan seçeneği var. Eğer insan takımını seçerseniz kırmızı grup olarak gelişmiş tüfekler ve el bombalarına sahip oluyorsunuz. Mermi bitme durumunda işiniz bu takımda bir hayli zor. Kaçmak zorundasınız veya daha önce de bahsettiğimiz üzere 3 tuşuna basarak kurt moduna geçmek zorundasınız. Tabii başka bir seçenek var, o da sınırsız mermi hilesini bilgisayarınıza yüklemek…

Oyunda ayrıca 5 farklı savaş stili seçeneği var bunları sırasıyla söylersek: savaş, yıkım, ölüm maçı, kurt işgali ve ex-işgali. Bu savaş modlarından herhangi birisini seçerek oyuna farklı bir daha katabilirsiniz.

wolfteam hakkında

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et