Genel

Wolfteam: Yaşamak İçin Öldür

\"wolfteamYaşamak için öldür düşüncesine ve akışına sahip olan Wolfteam şu ana kadar milyonlarca kullanıcı kitlesiyle oyun dünyasını alt üst etmeyi başardı. Yaşamak için öldür mantığıyla hareket eden oyunumuzda hayatınızı sürdürebilmek için sürekli olarak savaşmak ve öldürmek gerekli. Öldürdükçe ve savaştıkça puanlar toplayarak rakiplerinizden bir adım öne geçmenize olanak sağlanan bu oyunda dikkat etmeniz gereken bilgilerde mevcut. Zaten daha önce wolfteam hakkında sizlere sitemizde bilgi vermiştik.

İlk olarak oyunda silahlarınızı düşmanlarınıza karşın gerektiğince kullanmaya çalışın. Çünkü gereksiz kullanımlarda merminiz biter ise ortada kalma ihtimalliniz çok yüksek olacaktır. Bunun yanı sıra her zaman birlik olarak oynamaya gayret gösterin ki, üzerinize gelen düşmanlara karşın güçsüz kalmayasınız. Oyunda silahınızın olmadığı veya merminizin bittiği gibi durumlarla karşılaşırsanız 3 tuşuna basarak kurt moduna dönüşebilir, doğal gücünüzü sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Oyunda her zaman çok düşman öldürmeye dikkat gösterin ki puan kazanabilesiniz ve puan kazandıkça da bir üst tura çıkmayı başarın. Bir üst tura çıktıkça farklı haritalar ve farklı modlar da savaşacağınız Wolfteam oyununda çeşitli hilelerde mevcut. Bunların başında sınırsız cephanelik gibi hileler gelirken bunu ölümsüzlük hilesi takip ediyor.

Oyunun kaplamış olduğu harita alanı çok fazla olduğu için oyunu anlatmakla bitirememek gibi bir durumla karşı karşıya kalıyoruz. Ve işte bu yüzden bu oyunda en sıkı önerimiz, oynamış olduğunuz modu ve düşmanları iyi tanıyın ki nerede nasıl hareket edeceğinizi bilin ve böylelikle kazanan hep siz olun.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et