Genel

Wolfteam Hakkında

Wolfteam’ı 2009 yılının haziran ayında oynamaya başladım. Wolfteam farklı bir savaş oyunu. Oyunun tasarımı joy game ‘ e ait.

Popüler oyunlardan biri haline gelen wolfteam için nakit yükleme arayışı da oldukça artmış durumda. Wolfteam nakit yüklenebilecek güvenilir bir site bulmak da hayli zor. Bundan dolayı eğer güvenilir wolfteam nakit yükleyebileceğiniz bir yer arıyorsanız keşfettiğimiz bir siteyi sizinle paylaşmak isteriz. Sadeceon ile wolfteam joypara yükle bağlantısından hemen siteye ulaşabilir, kaydınızı yaparak güvenilir bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Hem uygun fiyatlar hem de hızlı teslimat ile e-pin satın almak istiyorsanız Sadeceon’daki fırsatları kaçırmayın!

Oyun, insanlar ile mutasyona uğramış kurtların savaşı ile ilgilidir. Yani oyunda iki taraf var: İnsanlar ve kurt adamlar. Hikayesi ise şöyledir:

Fransız Ordusu, “WolfTeam” yani Kurt Takımı adında bir özel birlik kurar. Bu birlik zamanla görevleri bitiminde gereksiz cinayetler işliyor ve herşeyi talan etmeye başladı. Üstlerine itaat etmemeye başladılar.

Bir gün, 7 “WolfTeam” üyesi savaş bölgesi dışında birbirlerini öldürürler. Askeri Polis ve araştırmacılar konuyu çözüme ulaştırmak için bölgeye sevk edilirler ama suikasta kurban giderler. Bu olaydan sonra tüm “WolfTeam” ekibi ordu ile bağlarını koparırlar ve bağımsız paralı askerler olarak yaşamlarını sürdürürler. Ordunun da kendilerini kovalamaya başlamasıyla bir savaş başlar.

Oyundaki Rütbeler

Oyundaki rütbeler 5 bölüme ayrılır; Gönüllü askerler, Subay adayları , Bölüm subayları, Subaylar, Generaller.

Aşağıda deli, vahşi, güçlü ve hayalet kurt bulunmaktadır.

Oyunda hasar aldığınızda adamınızın silahının namlusunun yanında kırmızı ve paranteze benzeyen bir nesne çıkar. Buradan hasar aldığınızı anlayabilirsiniz.

Oyunun bu ayki tercih edilen silahı ise “kar 98 k”.

kar

Oyunu indirmek için önce bilgisayara oyun dosyasını yüklemek gerekiyor. Dosyayı indirmek ise birkaç saniye sürüyor. Oyunu buradan indirebilirsiniz.

Oyuna başlarken önce üye olmak gerekiyor. Sonrasında üye olurken kullandığınız e-posta adresinden üyeliği onaylamanız gerekiyor.

Oyunu 7 yaşından küçüklerin oynaması yasak. Ayrıca oyunda hile kullanan kişiler tespit edilip oyundan atılıyor.

Aşağıda giriş gözükmektedir. Burası kırmızı takımın kapısının önündeki bölümdür.

giris

Oyunda elini çabuk tutmalısın. Kimseye yardım etmemelisin. Çünkü yardım ettiğin kişi hile kullanan bir oyuncu olabilir ve o oyuncu da karşı takımdan olabilir.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

One thought on “Wolfteam Hakkında

  • mustafa

    bu gün daha yeni başladım ama arkadaşlarımın as subay rütbesinde olduğu için onları izliyorum. arkadaşım berke cagri 2. dönüşüm küresini a lınca çok şaşırdım ve oyuna başladım.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et