Genel

Videoları MP3 Formatına Çevir

vidtomp3-logo

Bu yazımızda herkesin çok ihtiyacı olabilecek ve benimde çok istediğim, üstelik çok aradığım bir işlevi anlatacağım: İnternetten izlediğimiz videoları MP3 formatına çevirme.

Düşünün, internette güzel bir video izlediniz… Bu bir klip, entsrümental bir dinleti veya başka bir müzik eseri vs. olabilir. Fakat mp3 formatında herhangi bir kaynakta yok veya bulamıyorsunuz. İşte tam bu noktada imdadımıza video converter dediğimiz programlar veya siteler yetişiyor.

VidToMP3 adlı site internette; YouTube, MegaVideo, Dailymotion, Metacafe, Veoh, Myspace, Break, iFilm, Google Video, Bolt, ClipJunkie, ClipShack, CollegeHumor, FunnyJunk, Glumbert, GoFish, Grouper, Hallpass, MilkandCookies, Putfile, SantaBanta, Sharkle, Shoutfile, Vimeo, vSocial, Yikers ve ZippyVideos sitelerinde izlediğiniz video klipleri mp3 formatına dönüştürüyor.

YouTube flash videosunu MP3 sesine dönüştürmek için en uygun çevrimiçi uygulamalardan biridir. Hızlı, ücretsiz ve kayıt gerektirmiyor. İhtiyacınız olan tek şey bir YouTube URL’si. Bu bağlantıyı kullandığınızda sistem, ses bölümünü videodan ayıracak ve size ses (MP3 sürümü) dosyasını indirmeniz için bir bağlantı verecektir.

Yapmanız gerekenler şunlar:

 • VidtoMP3 sitesini açın.
 • Sitede yer alan metin kutucuğa videonun URL adresini yapıştırın.
 • GO butonuna tıklayın
 • İşlem tamamlandıktan sonra görünecek olan CLICK HERE to get your Download Link seçeneğine tıklayın.

İşte bu kadar. Kendim denedim ve sizlere de öneriyorum.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

3 thoughts on “Videoları MP3 Formatına Çevir

 • eren

  tek kelimeyle süper yüreginize sağlık, yanlız bir sorum olucak bu programı bilgisayarım nasıl indire bilirim bana bu konuda yardımcı olursanız çok memnun kalırım. Anlayışınızdan ötürü şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim

 • @eren, teşekkür ederim. Yalnız bu bir web uygulamasıdır. Program olmadığından bilgisayara indirilemez. Bunun için özel programlar mevcut.

 • irfan

  çok tesekkurler…

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et