Genel

Videodaki Bir Nesneden Kurtulabilmeyi Hiç Düşündünüz mü?

Hiç videonun bir bölümünden kurtulabilmeyi dilediğiniz oldu mu? Artık bunu yapabilirsiniz! Runway AI ile artık bu mümkün.

Runway AI, videoların bölümlerini kaldırmak için yapay zeka kullanan bir uygulamadır. Kullanımı çok kolay ve her cihaz veya platformda çalışıyor. Sadece uygulamayı açın, videonuzu yükleyin ve ardından videonun hangi bölümünü silmek istediğinizi seçin. Videonun geri kalanına dokunulmayacaktır.

Runway AI, bir videonun bir kısmını silen bir araçtır. Videonun istenmeyen kısımlarını kaldırmak veya 20 saniyeden daha uzun bir video yapmak için kullanabilirsiniz. Bu AI uygulaması, bir videonun bir bölümünü silmenize ve aklınıza gelebilecek herhangi bir şeyle değiştirmenize olanak tanıyor.

Runway AI uygulamasını her türlü şey için kullanabilirsiniz: utanç verici anları silmek veya aptalca bir şey söylenen bir an, bir filmin veya TV şovunun en sevdiğiniz bölümlerini saklamak gibi.

30’dan fazla araç ile gerçek zamanlı video düzenleme ve yeni nesil içerik oluşturma uygulamasıdır.

Hiç Sihir Yapmak İstediniz mi?

Hani şu parmaklarını gözünüzün önünde yok edebilen insanlar gibi? Ya da belki de her zaman bir çeyrekliği yok etmek istemişsinizdir, ancak elinize alır almaz ve parmaklarınızı üzerine koyduğunuzda, tekrar kaybolur!

Sizin için mükemmel bir aracımız var: Runway AI, tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek sihirli uygulama.

Runway AI, en son yüz tanıma teknolojisini kullanan ve ardından videonun bir bölümünü silen bir yapay zeka uygulamasıdır. Yani birine yeni ayakkabılarınızın ne kadar havalı olduğunu göstermeye çalışıyorsanız ve o kişi ayakkabılarınıza bakmak istemiyorsa (ya da daha kötüsü ayakkabılarınızı beğenmiyorsa), Runway AI açıkken telefonunuzu havaya kaldırın ve işte! Artık ayakkabı yok!

Uygulama, görüntüden belirli bir nesneyi veya kişiyi çıkarabilir ve hatta boşluğu farklı bir nesne veya kişiyle doldurabilir. Bu aracı, videonuza ait olmayan insanların dolaştığı halka açık yerlerde yapılan çekimleri temizlemek için kullanabilirsiniz.

Arkanızdan veya üstünüzden bir şeyin kaybolmasını istiyorsanız Facetune veya Afterlight gibi başka bir uygulama kullanmanızı öneririz.

Runway AI Magic Tools

Runway AI sihirli araçları, videoda şaşırtıcı efektler oluşturan bir dizi yapay zeka uygulamasıdır. Bunlardan en popüler olanı, bir videonun bölümlerini kaldırabilen ve hiç var olmamış gibi görünmesini sağlayan “Magic Cut” aracıdır. Başka herhangi bir düzenleme yazılımıyla imkansız olabilecek kendi özel efektlerinizi yapabilirsiniz. Hatta kendinizi bir animasyon karakteri gibi göstermek için Magic Cut’ı kullanabilirsiniz. Runway AI Magic Tools ile olasılıklar sonsuzdur.

Runway AI, tek bir düğmeye tıklayarak videoların bazı bölümlerini silmek için yapay zeka kullanarak video düzenleme deneyiminizin kontrolünü elinize almanızı sağlayan sihirli yeni bir uygulamadır. Sihir gibi bir şey!

Çok basit: Videonuzun herhangi bir bölümünü işaret edip tıklamanız yeterli. Runway AI, bu bölümü sizin için otomatik olarak silecek; zahmetli bir düzenlemeye veya karmaşık düzenleme araçlarına gerek yok. Ve en iyi kısmı? Yaptığı şeyi beğenmezseniz, değişikliği geri almak için işlemi geri almanız yeterli!

Runway AI ile düzenlemeye daha az zaman ayırabilir ve en önemli şeyi yapmaya daha fazla zaman ayırabilirsiniz: emeğinizin meyvelerinin tadını çıkarmak.

RUNWAY AI Hakkında Bildiklerimiz

Runway AI, 2023 yılında kurulan bir AI teknolojisi şirketidir. Şirket, makine öğrenme ve yapay zeka teknolojileri konusunda uzmanlaşmıştır ve kullanıcılarına en son teknolojik araçları sunmaktadır. Runway AI, makine öğrenme modellerini kolayca kullanılabilir ve erişilebilir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Şirket, birçok farklı sektörde kullanılabilecek çok sayıda AI araçları sunmaktadır. Örneğin, görsel analitik, sınıflandırma ve çıkarım gibi fonksiyonları içermektedir. Runway AI, kullanıcılarına bu araçları kolayca kullanmalarına veya kendileri için özelleştirmelerine olanak tanır.

Şirket, aynı zamanda AI modellerinin oluşturulması, eğitilmesi ve yönetilmesi için gereken tüm araçları sunmaktadır. Runway AI, makine öğrenme uzmanlarına veya AI ile ilgilenen herkesin kullanabileceği bir platformdur.

Runway AI, hızlı ve etkileyici sonuçlar elde etmek isteyen kuruluşlar için harika bir seçimdir. Şirket, müşterilerine daha fazla verimlilik, daha hızlı yanıt verme süreleri ve daha yüksek doğruluk oranları sunmayı hedeflemektedir. Runway AI, AI teknolojilerinin potansiyelini tam olarak ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak ve işletmelerinin verimliliğini ve rekabet gücünü artırmasına yardımcı olacaktır.

Runway AI Magic Tools, ücretli bir hizmettir. Fakat en fazla 25 düzenlemeye kadar ücretsiz kullanılabiliyor. Kullanımı için bir abonelik gerekir ve bu aboneliğin maliyeti, kullanılan özellikler ve miktarlar gibi faktörlere göre değişebilir. Runway AI, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun bir abonelik seçeneği sunar ve daha fazla bilgi için müşterileriyle iletişime geçmelerini önerir.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et