Teknoloji

Ukrayna Televizyonu, Bayraktar Efsane Kanatlar Belgeseli Hazırladı

Ukrayna’nın en büyük televizyon kanallarından olan 1+1, BAYKAR tarafından milli ve özgün olarak geliştirilen ve Ukrayna’nın Rusya’ya karşı direnişinin sembolü haline gelen Milli SİHA’larımız ile ilgili Bayraktar Efsane Kanatlar Belgeseli hazırladı.

Ukrayna televizyonlarının çoğunda yayınlanan belgesel için ülkenin önde gelen gazetecilerinden biri olan Natalia Moseichuk ve ekibi, İstanbul’da 3 gün boyunca çekimler yaptı. Belgesel için Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar ve Genel Müdürü Haluk Bayraktar ile özel bir söyleşi de yapıldı. Dünden bugüne Baykar’ın hikayesi ile Bayraktar TB2 SİHA’ların geliştirilme safhaları en yetkili isimlerden dinlendi.

1+1 TV ekibi aynı zamanda Bayraktar KIZILELMA’nın ilk teker kesme testine de şahitlik etti.

İzlemenizi tavsiye ederim. Bayraktar Efsane Kanatlar belgeseli izlerken tüyleriniz diken diken oluyorsa Ne Mutlu Türk’üm Diyene.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et