Twitter Hesabınızın İstatistiğini Çıkarın

\"twitterTwitter da genel olarak takipçi sayımızı, bizi izleyenleri görebiliyoruz. Onun dışında örneğin hangi günler daha çok twit atmışız, bunun istatistiğini veren bir yazılım önermek istiyorum. Daha doğrusu bir online servis: tweetstats.

Bu servise twitter kullanıcı adımızı yazdığımızda bize detaylı bir istatistik sunuyor. Şifre girmeden sadece kullanıcı adınızla istediğiniz raporu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca başkaları için de aynı twitter istatistiklerini görmeniz mümkün.

http://tweetstats.com adresine giriyoruz ve anasayfada ki pencerede kullanıcı adımızı yazıp istatistiklerimizi hazırlamasını istiyoruz. Tabi bu biraz zaman alabilir. Çünkü o ana kadar olan bütün tweetleri işlemiş oluyor.

İstatistikler ortaya çıkınca bir defa en çok hangi günü seviyoruz onu görüyorsunuz. Yani hangi gün daha çok tweet gönderdiğimizi görebiliriz. Hatta hangi günün hangi saatlerinde yoğunluk gösterdiğini de görebilirsiniz.

\"twitterstats\"

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

One thought on “Twitter Hesabınızın İstatistiğini Çıkarın

  • 23 Mart 2015 tarihinde, saat 00:53
    Permalink

    Bir Twitter hesabınızın olduğunu hatırlasanız keşke sayın Zeus? :))

Yorum Yapın