Genel

Rappelz Püf Noktaları

\"RappelzRappelz oyunu bol seçeneğe sahip oluşuyla oyun esanssın da ki işlevsellik hareketler level atlama, savaşlar gibi konularda ustalık gösterilerek geliştirilmesi önemlidir. Oyunun ana püf noktaları vardır. Eğer sizler de bu püf noktaları uygularsanız, kuşkusuz bu oyunu sorunsuz ve rahat bir şekilde oynayabileceksiniz.

İlk olarak oyunda neye dikkat etmeliyiz?

Oyuna başlarken seçeceğiniz ırk ve class çok önemlidir. Oyun genellikle daha çok güçlü ve daha sağlam yapıya sahip olan ırklar seçilir. Ve her ırkında farklı özelliklerinin olduğunu varsayarsak aslında oyunun en püf noktası burasıdır.

Görevleri tek başınıza yapmayın!

Rappelz oyunun da görevlerle level atlayarak güçlenmiyorsunuz. Ama oyun da bazen sizden sürü ile yaratığa karşında savaşmanız isteniyorsa, leveli yüksel güçlü kişilerle irtibata geçerek yardım isteyebilir, böylelikle zorlu görevleri halletmiş olursunuz.

Malzemeleri güçlendirirken dikkatli olun!

Rappelz oyununda elinizdeki kılıç, silah gibi malzemeleri örneğin +5 iken +6’ya basmak istiyorsunuz. İşte bu nokta da dikkatli olun. Elinizdeki araçları basarken her zaman birer, birer gitmeye özen gösterin ki yanmasın.

Yaratıklara karşı dikkatli olun!

Kimi zaman şehir dışında bulunan ve özel güçlere sahip olan yaratıklarla savaşmak ister puanlarınızı yükseltmeyi amaçlarsınız. Ama dikkatli olunuz ki yaratıklara karşın mücadelede güçsüz düşerseniz, bu sizin zararınıza olacaktır. Ve işte bu noktada yenemeyeceğiniz yaratıklara karşın kesinlikle savaşa girmeyin.

Oyunun ana ipuçları bu şekilde sıralanabiliyor. Eğer sizlerde bu ipuçlarına uyarsanız oyunu daha rahat bir şekilde oynar, bunun yanı sıra oyuna da tam hâkimiyet kurarsınız. İlk başta ki amatörlük derecesini üzerinizden atarsınız.

Web Tasarım

rappelz-puf-noktalari

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et