GenelWindows

Live Messenger Paralı mı Olacak?

live

Bu soruya cevabım “Hayır” olacaktır. Çünkü aldığım duyumlara göre son günlerde internet ortamında gönderilen bir e-postada Windows Live Messenger hizmetinin paralı olacağı iddia ediliyor. Bu e-posta tamamen gerçekdışıdır. Bu ve buna benzer e-posta mesajları hem spam olabilir hemde msn şifrenizi elde etmek için kullanılan bir hack yöntemi olabilir. Bu gibi kötü niyetli e-posta iletilerinde “bu mesajı tanıdıklarınıza gönderiniz” önerisi yer alıyor. Bu önerinin amacı, mümkün olduğu kadar çok Internet kullanıcısının kişisel bilgilerine ulaşmaktır.

Microsoft uyarılarını web sitesi üzerinden yapar ve duyurularında bu tür ifadelere yer vermez. Bu tür kötü niyetli mesajlara karşı temkinli olun. Bu konu ile ilgili Microsoft sitesindeki güvenlik uyarılarını dikkate alın derim.

Sağlıcakla kalın.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et