Genel

Windows Live Messenger Kapanıyor

\"skype-windows-live-messenger\"Microsoft, Windows Live Messenger sohbet servisini emekli ediyor. Aldığı karar ile benzer işlevler yerine getiren Skype ile yola devam edecek. Microsoft\’un bu açıklamasının ardından Skype, Windows Live Messenger ile entegre planlamasına gitti. Skype ve Messenger servislerinin bir araya gelmesinden ötürü, milyonlarca Messenger kullanıcısı, kendi Skype hesaplarında Messenger\’daki arkadaşlarıyla iletişim kurabilecek.

Skype ve Messenger servislerini birbirine entegre edildiği belirtildi. Messenger kullanıcıları, Skype programını güncelleyerek, Messenger arkadaşları ile anlık mesajlaşabilecek ve video araması yapabilecek. Şimdi Messenger kullanıcıları, Skype son sürümü güncellemesine ihtiyaçları vardır. Böylece bir Microsoft hesabı kullanarak oturum açın ve Messenger kişilerinizin yer aldığını görün.

2013 yılının ilk çeyreğinde dünya çapında Çin hariç tüm ülkelerde Messenger emekli olacak.

Skype güncellediğinizde iPad ve Android tablet dahil tüm platformlar için;

• Geniş aygıt desteği
• Anlık mesajlaşma, görüntülü arama, sabit hatları ve cep telefonlarını arama
• Paylaşımı ekranları
• Cep telefonlarında video arama
• Facebook arkadaşlarınızla görüntülü arama
• Grup görüntülü görüşme

imkanına kavuşacaksınız.

Skype İndir

\"skype-windows-live-messenger\"

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et