İlk Türk Savunma Oyunu: Dağ Zombileri

Oynadığınız bütün mobil aksiyon ve strateji oyunlarını bir kenara bırakın ve ilk Türk yapımı cephe savunma oyunu olan “Dağ Zombileri” ile tanışın. Çünkü eşsiz bir aksiyon ve strateji oyunu sizleri bekliyor!

En kahraman özel birliklerden oluşan Türk savunma takımını topla. Tarihin en azılı zombileri olanDağ Zombileri’ne karşı korkmadan stratejik ataklar kurgula ve saldırıya geç!

Meraklı ve heyecanlı mobil oyun sevenler, bu makalemizde sizleri, şimdiye dek en aksiyonlu savaşların yaşandığı bir mobil oyunun savaş alanına götüreceğiz. İlk Türk yapımı olan “Dağ Zombileri”oyununu gelin birlikte inceleyelim:

İlk ve Tek Türkçe İçerikli Benzersiz Zombi Oyunu

Bir Türk firmasının çıkarttığı ilk ve tek Türkçe içerikli savaş oyunu olma özelliğini taşıyor. Menüsünden, yönergelerine kadar Türkçe olup, oyunun İngilizce ve Arapça sürümleri de mevcut.Tarboosh Games ekibinin yüzde yüz özgün fikirleriyle donatılmış sürükleyici bir aksiyon ve strateji oyunu olan, Dağ Zombileri’nin daha şimdiden 50,000’i aşkın kullanıcısı mevcut. Bunun yanında 500’e yakın derecelendirmenin %98’i “5 yıldız” olumlu yorum almış durumda.

Çok Fazla Bölüm ve Geniş Konsept

Geniş içeriğiyle, daha şimdiden arcade ile aksiyon oyunlarının ulaşabileceği son nokta Dağ Zombileri oyunu gibi görünüyor. Zaten, aldığı derecelendirmeler ve olumlu yorumlar da bu tezi kanıtlar nitelikte. Oyunda 4 farklı birlik bulunuyor; Bordo Bereli, Özel Harekât, Çevik Kuvvet ve Sat Komandosu. Aynı zamanda Düzinelerce türü bulunan Dağ Zombileri… Bunlarla mücadele etmek içinde strateji dolu silahlar mevcut. Elektroşoktan bazukaya, barikatlardan mayınlara kadar onlarca mühimmat kahramanlarını arıyor. 200’ü Aşkın aksiyonla dolu bölüm mevcut olan oyunda, birbirinden stratejik 150’yi aşkın heyecan dolu görev, kullanıcıları bekliyor. Aynı zamanda oyunun Facebook seçeneği de, kullanıcılara, arkadaşlarıyla mücadele etme fırsatı tanıyor. Oyunun Android platformların yanı sıra iOS cihazlar için de farklı ekran çözünürlüklerine sahip sürümleri mevcut.

Oyunun iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad için ücretsiz indirme linki:

https://itunes.apple.com/tr/app/dag-zombileri/id1042581207?l=tr&mt=8

Oyunun Android işletim sistemine sahip Akıllı telefon ve Tabletler için ücretsiz indirme linki:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.TarbooshGames.DesertZombiesEn&hl=tr

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın