İşCep Android Tasarımı Yenilendi

İşCep Andorid uygulaması için yeni bir tasarıma gitti. Güncellemeden faydalanmak için hemen İşCep Android uygulamanızı güncelleyin. Eğer cep telefonunuzda yüklü değilse buradan indirebilirsiniz.

YENİLİKLER

  1. Günümüz modern ve yenilikçi tasarım kütüphanesi ile yeniden tasarlandı.
  2. İngilizce dil seçeneği eklendi.
  3. Artık İşCep uygulamasına giriş yaptığınızda açılacak olan ilk ekranı kendiniz belirleyebileceksiniz. Bunu için sağ üstteki dişli ikonu kullanın.
  4. Girişte Android 4.0 işletim sistemine sahip cihazlarda yaşanan sorun giderildi.

İşCep uygulamasında sizi bekleyen hizmet ve yenilikler:

-Bankacılık İşlemleri: Para transferleri, yatırım işlemleri, hisse senedi işlemleri, döviz alış/satış, fatura ödemeleri, kredi başvuruları, şans oyunları ödemeleri gibi pek çok bankacılık işlemini 7 gün 24 saat daha hızlı, daha kolay ve daha hesaplı yapmak sizin elinizde.

-Cep Anahtar: Tek kullanımlık şifre ile İnternet Şubesi’ne girebilir, Bankamatiklerimizden kartsız para çekebilirsiniz.

-Parakod: Parakod ile kartlar cebe giriyor. Parakod’u kullanmak istediğiniz kredi kartı, Bankamatik ya da maxipara kartlarınızı seçerek kullanıma açın, kart taşıma derdi olmadan alışveriş yapma keyfini siz de yaşayın. Ayrıca kredi kartınızla fatura ödeme kolaylığı da Parakod’da!

-En Yakın İş Bankası: Tüm Şubelerimizin çalışma saatleri ile Şube ve Bankamatiklerimizin konumları ve adresleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

-Ekonomi Bülteni: İş Bankası için hazırlanan günlük Ekonomi Bülteni’ni izleyebilirsiniz.

-Anında Şifre: Kart bilgileriniz ile müşteri şifrenizi oluşturabilirsiniz.

İşCep - AndroidİşCep - Android

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap