En Eğlenceli Android Kelime Oyunları

\"kelimelik\"Android akıllı telefonlar için hazırlanmış en eğlenceli ve yararlı kelime oyunlarını sizler için derledim. Eğer genel kültür bilginize, zekanıza ve kelime becerinize güveniyorsanız, üstelik android cep telefonunuzda bu oyunları oynamayı seviyorsanız, aşağıdaki listelediğim oyunlar tam size göre…

Binlerce oyuncuya karşı kelime becerinizi göstermeye hazırsanız, üstelik facebook arkadaşlarını davet edip onlarla kapışmak istiyorsanız, bu oyunlardan vazgeçemeyeceksiniz.

KELİMELİK

\"kelimelik

Dünyanın en çok oynadığı kelime oyunlarından biri olan scrabble oyunun Türkçe versiyonu diyebilirim.  Binlerce oyuncuya karşı veya facebook arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Öyle bir oyun düşünün ki, zamandan bağımsız, tüm kontrol sizde, zihin açıcı ve çok keyifli. İşte bu cümlenin hakkını kelimelik oyunu veriyor. Mutlaka deneyin. Çünkü, oyun sizi sıkmıyor, facebook üzerinden oynanabilirlik süper ve istediğin zaman oynayabiliyorsunuz. Zaman sıkıntısı yok.

 

KELİME AVI

\"kelime

400.000 \’den fazla kayıtlı kullanıcısı ile Türkiye’nin en çok oynanan kelime oyunlarından biri. Oyunda kelime türetme becerinizi gösteriyorsunuz. Bu eğlenceli kelime oyunuyla kelime haznenizi her gün güçlendirebilirsiniz. Fakat son güncellemelerden sonra kullanıcılardan oldukça fazla sayıda oyunun açılmadığı ile ilgili yorumlar aldı.

 

BİLGİ YARIŞI

\"bilgi

Genel Kültür, Tarih, Coğrafya, Kültür Sanat, Spor, Edebiyat, Müzik, Magazin, Sinema ve Çocuk kategorilerinde on binlerce güncel soru çözmeniz için sizi bekliyor. Ödüllü yarışması da olan uygulamayı, genel kültür bilgi birikiminize güveniyorsanız indirin ve soruları çözmeye başlayın. Fakat sorularda rastlanan, dinimiz ve peygamber efendimiz ile ilgili hakaretvari ve alaycı sorular kullanıcıları oldukça rahatsız olmuş.

 

KİM BİLİR

\"kim

Appstore’da indirilme rekorları kıran bilgi yarışması Kim Bilir sonunda Android için de yayınlandı. Bizzat indirdim ve kullandım. Oldukça keyifli ve heyecanlı bir oyun. Genel kültür bilgisine güvenenler için en çekişmeli bilgi yarışması diyebilirim. 30.000 soruluk dev soruluk kütüphaneye sahip uygulamada facebook arkadaşlarınızla oynayıp birbirinizle kapışabilirsiniz. Sorularda joker hakkınız da bulunuyor.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yapın