Genel

Ücretsiz Age of Empires Online

\"AgeStrateji oyunu deyince aklımıza ilk gelen oyunlardandır,  Age of Empires. Age of Empires serisi birçok oyun sever tarafında beğenildi, oynandı şimdiye dek ve kendini strateji oyunları arasında kanıtlayan bir seri oldu. Online gerçek zamanlı strateji oyunu olan Age of Empires Online, en son Age of Empires 3 sürümü piyasada idi ve sonrasını bilmiyoruz. Fakat itibar kaybeden oyun piyasaya yeni bir soluk getirerek Age of Empires Online adıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Eski Age of Empires serisi ile oynanış olarak benzer ve sizlere yepyeni bir online strateji keyfi yaşatmayı hedefliyor.  Oyun ücretsiz olarak indirilebilir ve ücretsiz oynanabilir. Age of Empires Online ile aynı anda iki kişi birlikte savaşa girebiliyor, birlikte mücadele edebiliyorsunuz.

Oyundan Görüntüler:

\"Age-of-Empires-Online\"

\"Age-of-Empires-Online\"

\"Age-of-Empires-Online\"

\"Age-of-Empires-Online\"

\"Age-of-Empires-Online\"

\"indir\"

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

One thought on “Ücretsiz Age of Empires Online

  • Emir Kökten

    Age of empires 3 oynadım baya hoşuma gitmişti ama bu versiyonu fazla ilgimi çekmedi grafiksel olarak biraz gerçeği yansıtmıyor

Yorum Yapın