Eğitim

Tinkercad ile Uzaktan Eğitim Yarışması

Tinkercad’i uzaktan eğitim deneyimlerinin bir parçası olarak kullanan tüm öğretmenler ve evde eğitim gören ebeveynler için ödüllü Uzaktan Eğitim Yarışması düzenliyor.

ÖDÜLLER

Beş farklı kategori için ikişer kişiye Amazon 500 dolarlık hediye kartları. Toplamda 20 ödül veriliyor. İkincilik ödülü 10 kişiye 250 dolarlık Amazon hediye kartı.

KATILIM KATEGORİLERİ

Make it Move (Hareket Ettirin) – Bu ödülü kazanmak için, hareketli parçalarla bir şeyler tasarladığınızı ve yaptığınızı göstermeniz gerekir.

Connectors (Konektörler) – Bu ödül, konektörlerin oluşturulmasını teşvik eden herhangi bir görev içindir. Yaratıcılık ve işlevsellik isteniyor.

Silly Solutions (Saçma Çözümler) – Öğrencilerin bir problemi veya kırık bir şeyi nasıl tanımladığını ve bir düzeltme oluşturmak için 3D tasarımı nasıl kullandığını gösteren bir örnek gösterin.

Mashup (Karıştır) – Öğrencilerinizin en sevdikleri şeylerden (veya galerideki şeylerden) iki tanesini nasıl aldıklarını ve yeni bir şey yapmak için onları yaratıcı bir şekilde nasıl birleştirdiklerini gösterin.

Scene (Sahne) – Bu ödül, parklardan ve yer işaretlerinden deniz altı maceralarına kadar fiziksel mekanların tasarımları içindir.

Bazı ödev fikirleri için, Tinkercad blogunun Öğretmenler ve Ebeveynler bölümüne ve Eğitimler için Tinkercad derslerine göz atın.

Tinkercad’de yeniyseniz ve çocuklarınızla denemek istiyorsanız, yararlanabileceğiniz bazı kaynaklar şunlardır:

Tinkercad’de Çocuklara Başlamak için Ebeveynler Rehberi Tinkercad’da
Başlangıç ​​Dersleri

Kazananlar

Kazananlar karar verildiğinde yarışma sayfasında ilan edilecek ve tüm katılımcılar bilgilendirilecektir.

Yarışma hakkında daha fazla detay için buraya tıklayın.

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et