Overclocking Yarışması

Bilgisayarınızı oluşturan temel bileşenler hakkında size maksimum detay ve doğrulukta bilgi sunmak için tasarlanmış HWM BlackBOX yazılımı ve donanım dünyasına yeni açılımlar getiren Top10Hardware’in teknik altyapısı ile Çizgi-TAGEM ve Hardwaremania.com Türkiye’nin 81 ilini kapsayan bir Overclocking (hız aşırtma) yarışması düzenliyor.

Yarışma benzer örneklerinde olduğu gibi sadece salt en yüksek hızı ödüllendirmek yerine, Overclocking seviyesini de ödüllendiriyor ve değerlendirmeleri farklı kategorilere ayırarak maksimum doğruluk sağlamayı amaçlıyor. Yarışmada aldığınız dereceyi görmek için benzer örneklerinde olduğu gibi bir yere gitmek ya da sonuçları öğrenmek için beklemenize gerek yok. Sonuçlarınızı gönderdiğiniz anda derecenizi görebilirsiniz. Türkiye çapında ya da kendi ilinizde ne durumda olduğunuzu ve rakiplerininiz durumunu canlı olarak takip edebilirsiniz.

Bu yarışma sayesinde Türkiye’nin her yerinden tüm Overclocking meraklıları bir araya gelecek ve bilgi ve tecrübelerini, kullanılan ekipman ve teknikleri birbirleri ile paylaşabilecekler.

Bu heyecanlı büyük organizasyon, tüm Overclocking meraklılarına duyurulur :)
İşte Ödüller:

Sınırsız Kategorisi: Asus 15.4″ Notebook

Intel Pentium 4 Kategorisi: Intel Core2Duo İşlemci + 1 yıllık Chip Dergisi Aboneliği

Intel Core-Core2Duo Kategorisi: Intel Corei7 İşlemci + 1 yıllık Chip Dergisi Aboneliği

Intel Corei5-Corei7 Kategorisi: Asus P7P55D PRO Anakart + 1 yıllık Chip Dergisi Aboneliği

AMD Athlon64 Kategorisi: AMD Phenom İşlemci + 1 yıllık Chip Dergisi Aboneliği

AMD Phenom Kategorisi : AMD Phenom II İşlemci + 1 yıllık Chip Dergisi Aboneliği

AMD Phenom II Kategorisi : Asus M4A79-T DELUXE Anakart + 1 yıllık Chip Dergisi Aboneliği

Her ilin birincisine : Kaspersky Antivirüs Paketi

Detaylı bilgi: http://ocyarisma.top10hardware.com

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: