Eğitim

BTK Akademi Platformunda 27 Yeni Eğitim Sizi Bekliyor!

Bilgi ve iletişim teknolojileri alanıyla ilgilenen ve teknoloji meraklısı öğrenmek isteyen herkes bu btk akademi eğitimlerinden ücretsiz faydalanabilir.

BTK Akademi Eğitimlerine Nasıl Ulaşırım?

btk akademi giriş

1- BTK AKADEMİ ana sayfasında üst menüde yer alan “Giriş” butonuna tıklayın.

btk akademi giriş

2- Açılan ekrandaki E-Devlet ile Giriş veya 1 Milyon İstihdam ile Giriş seçeneklerinden biriyle giriş yapın.

BTK AKADEMİ’de bilgi ve iletişim teknolojileri alanında mesleki, kişisel ve teknik eğitimler sunulmaktadır. Yazılım, Sistem, İşletme, Kişisel Gelişim, K12 ve Güvenli İnternet gibi ana kategoriler altında; alanlarında uzman eğitmenlerin hazırladığı, temel algoritma becerilerinden, oyun geliştirmeye; siber güvenlik sistemlerinden proje yönetimine; çocuklar için kodlama, robotik eğitimlerinden yetişkinlere yönelik etkili sunum tekniklerine kadar uzanan geniş bir yelpazede çeşitli eğitimler yer almaktadır.

BTK Akademi Portalına Nasıl Giriş Yapılır?

Portala e-devlet şifrenizle girebileceğiniz gibi, 1 Milyon İstihdam İle Giriş seçeneği ile de sisteme giriş yapabilirsiniz. Detaylı bilgiye 1milyonistihdam.hmb.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Diğer Önemli Hususlar

BTK Akademi’ye mobil uygulama üzerinden de ulaşabilirsiniz. Google Play üzerinden BTK AKADEMİ Android uygulamasını indirip eğitimleri cep telefonunuz üzerinden izleyebilirsiniz.

Türk Telekom portal kullanıcılarına, aylık kullanabilecekleri yurt içi 6GB cepten interneti de ücretsiz olarak vermektedir. Her ay ise bu ücretsiz internet paketini eğitimleri izleyebilmeniz için yenilemektedir.

Kaynak: https://www.btkakademi.gov.tr/portal/faq#!?categoryId=1200

Emrah

1981 Samsun doğumlu ve Gazi Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi mezunu. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni, Yazar, WebMaster, Blogger, SEO eğitmeni. Araştırmacı, sinema sever, fitness yapar, farklı doğal güzellikleri keşfetmeye bayılır.

Yorum Yap

BULANCA sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya devam et